Chudnutie

Daska58

dasa222 ak raz spadnes do ppp tak nie je lahke sa z toho dostat ...:( u mna sa to strieda...hladovky s prejedanim a s prejedanim a naslednym zvracanim..na chvilku sa mi podarilo stravovat zdravo a krasne som schudla ale vsetko sa akosi zhorsilo a opat som v tom :((( teraz mam 60 kil a som nestastna ..ako viem ze 60 kil neni ziaden des ale ja som krpata a tych 60 kg vyzera na mne ako 75 kg na vysokej zene takze taaaak...

Gulka32

Presne tak za päť rokov neprijemnych depresii a úzkosti ktorymi som trpela,preto som sa prezierala.Niekto pocas tychto chorôb schudne a niekto rapidne priberie.A aj z antidepresiv som pribrala.

Daska58

Dasa222 ty to nepochopíš lebo asi nemáš žiadne psych. Problémy...Ja som vždy mala 47 kíl pri výške 158 cm a potom som začala trpieť silnými úzkosťami a jediné čo ma dokázalo upokojiť bolo jedlo a tak som pribrala až na 70 kíl...A potom som sa odhodlala niečo so sebou robiť a schudla som na 51 kíl ale teraz bohužiaľ prežívam veľmi zlé obdobie a pribrala som na 60kil

Gulka32

Jar a leto su aj tak najkrajšie pocasie,tu na západnom Slovensku sa uz ani o zime hovoriť nedá,tu uz sneh nepadá aj ked trochu padne tak sa to roztopi a je to hnusne.Na zime pekne ozaj nič nevidim,len kopec depresivnych ľudí.Ty si mozno jednym z nich

Gulka32

WinterSnow,staraj sa o seba láskavo.Ty si dobre zakomplexovany ked nemas rad leto,ja nedufam ze sa mi to roztopi,som si vedoma toho E treba s tym niečo robit.A snehova guľa nie som pretoze som.dost vysoka takze to nie je take hrozné