Nervy na mamu

Príspevok v téme: Nervy na mamu
Ss1005

Ahojte, mam 23 rokov, mama má 44. Už viac ako dva roky som z domu, mám syna a muža. Žijeme v tej istej dedine, z našimi som skoro stále...mama je inak dobrá, stará sa všetko by nám dala, ale ako som už aj ja mama, začala mi vadiť jej povaha...nič sa jej nepáči, všetko je pre ňu gíčové, škaredé, smiešne...ked jej niečo dobesiem, kúpim (napr tričko) ani si to nepozrie, nevyskúša, že potom potom..ked dostane darček tiež si to ledva pozrie...k narodeninám som jej kupila taký rámik s vinšom, hodila hp do skrine s tym ked som sa jej na druhy den spytala kam si ho dala ze kam ho ma dat naco sme jej to kupovali, ze to je gícove.....co sa tyka este ma hneva jedna vec....mam este dvoch bratov (10 a 20rokov) ktorí este su doma...ona vari vsetko...stara sa..perie...ale co sa tyka poriadku otras...dokym som tam byvala upratovala som ja zehlila utierala...ved dcera pomahala som co islo..ale ako som prec, všade prach bordel policky neutrete asi odkedy tam nebyvam, v skriniach neporiadok...ozehli uz ked ma ozaj kopu ze uz neni co na seba....len lezi pred televizorom alebo fajci vonku a hore dolu...hrozne ma to stve lebo chlapci su chlapci tí mezacnú len tak upratovat....ocino teraz preraba dom moj muz mu pomaha pre nich no ani tam nedojde s tym ze ci poprebera po babke aspon a tak.....nervy mam na to...strašná povaha

Manzel587

Toto som sa aj ja strasne divil, ked som sa ozenil - prisiel som na to, ze moja mama je strasne leniva a mali sme spinu doma. Manzelka lieta ako vcelicka, vsetko sa jej chce, upratane tip-top, uvarene za hodinu (mama zacala o 8.00 a do 12.00 to ledva stihala), 2 deti obriadi v pohode, este aj psa a stale si spieva, tancuje, hra sa s detmi, je vesela, nezanedbava ma ani v posteli, ja sa jej stale pytam, ze co si slaha :) Jednoducho to zavisi od cloveka. Mamu nezmenis, mozes ju iba respektovat a snazit sa robit veci tak, aby si jej co najmenej vadila. Bud rada, ze si sikovna a usilovna a maj radost zo svojej rodiny. Drzim palce :)

poradim38

Tak sa s mamou tolko nestretavaj.... mozno jej aj vadi ked nema svoj klud a ste skoro stale u nich...... maj na mysli aj to, ze ma doma dalsie 2 deti, este k tomu jedno 10 rocne, s ktorym zacina pomaly puberta plieskat, tak jasne ze nema uz tolko sily este aj obskakovat doma a utierat prach, len aby ty si bola spokojna.... ked sa tam necitis dobre, naco tam chodis??? Chod raz za cas s tvojim dietatom, nech vidi babku, deda a to je cele... neries to dalej, nekupuj jej nic, asi pravdepodobne chce mat len konecne klud a tvoj 20 rocny brat snad neni chromy ze nemoze za mamu poupratovat... to ako kde sme??? Ze chlapci nebudu upratovat.... urob to tak ako ti radim a budes mat svoj pokoj, ona tiez, vsetko sa zlepsi..... lebo ja vidim za vznikom tychto problemov caste stretavanie sa a ty mas iny pohlad na veci ako tvoja mama, je to normalne, len treba obmedzit trochu tie navsetvy u nich a nehat mamu oddychnut si...