bolesť v ramene, brnenie ruky až po prsty

Príspevok v téme: bolesť v ramene, brnenie ruky až po prsty
Tatianka199565

Krásny večer prajem, chcela by som sa spýtať na radu. Mám 23 rokov, a dnes som pri prudkom pohybe zacítila bolesť v ramene. Potom to prešlo, no teraz po 8 hodinách sa mi to ozýva zase. Cítim bolesť a mravčenie celej ruky až po prsty. Bolí ma ruka veľmi aj pri písaní teraz, pri dvíhaní, hýbaní. Je to taká zvláštna bolesť aj s tým mravčením, preto by som sa rada spýtala čo mi na to odporúčate, ďakujem :)

Dssska

Ano je to krčna chrbtica určite.... Mala som to iste. Chod rychlo na masaz nech ti premasiruju stuhnute svaly aj na chrbte ramenach, robia sa aj spazmy z toho a ked ti ich rozmasiruju prejde. Ja teraz kazdy den cvicim plus masirujem plus suche teplo na uvolnenie a je to dobre. Chod cim skor preto lebo mna boleli obe ruky z toho tak ze som nevedela pomaly ani otocit klucom vo dverach. Hlavne tie hrcky-spazmy treba rozmasirovat najprv

boblo

Ked si oddýchneš napr . niekolko dní a nebudeš to zaťažovať mže ti to prejsť, možno si veľa namahaš tie časti tela.
Zatial požiadaj ak máš niečo nutné preniesť, znameho alebo susedovcov.o laskavosť.