Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Leze mi to na nervy

Príspevok v téme: Leze mi to na nervy
mimushka2005

Ahoj, chcela by som vediet Vas nazor, mam 12 rokov a ide o to, ze mi lezu na nervy prikazy a vsetko co po mne chce mama.
Ked som vonku doma musim byt len do 21, kamosky mozu byt dlhsie, aj ked je u druhej kamaratky ina mozu byt aj do 23 a mne moja mama povie, ze to neexistuje, ze je doma rezim, mam mladsiu sestru a ze ona uz spi a vecer je cas, ked uz aj mama chce doma klud, proste uplne trapne ...stale mi opakuje, ze mam velmi malo rokov na to a na to, co si myslite vy, neprehana ?

poradim38

Moja zlata, bud rada ze mas mamu aku mas, za to ze tvoje kamaratky zrejme doma rezim nemaju a ich rodicia to neriesia, ze 12 rocna beha po vonku do noci tak to uz je ich problem, neskor to pochopis, hlavne ked budes mat svoje deti.... ja by som svojmu decku nedovolila byt do rana vonku do 18tich, potom nech si zodpoveda same za seba.... nie ako teraz co sa deje vid nedavny pripad jedneho dievcata co sa nadruzgalo a este neplnoleta k tomu, staci hlupy napad....potom tak aj dopadla.... a nehovorim o 12 rocnej... teraz uz aj 10 rocne vonku piju a fajcia a chodia kade tade.... jednu cez hubu dat a hotovo.... byt tvojou matkou by som nevahala... cize laskavo ju pocuvaj a nemas co drzkovat...... mna by hlavne zaujimalo co tak vonku neskoro robite....????

SimPatrik

Odpovede dole dost divne . Spravate sa ako ...
k veci .
Ano mama ma pravdu . Verim ze ta laka byt dlho vonku . Noc ma predsa svoje caro . Tiez led som mal tvoj vek chcel som byt vonku co najdlksie . Baval a aj byvam na dedine so susedmi sme zvykli v lete vysedavat pred domom a hrat schovky a tak . Vela krat sa stalo ze sa to bliZilo aj k polnoci ale vzdy tam bol niekto dospeli . Mama sa onteba boji . Chce ta vychovat dobre . Ver minze ak budes mat svoje deti a budu v tvojom veku tak tiez im nebudes chciet dovolit byt dlho hore . A tiez ako pises mama si chce oddychnut . Keby si vonku dlho tak by veru neoddychovala ale bala by sa o teba . Este mas malo skusenosti ...

pedag1

Výchova sa má riešiť presviedčaním až dovtedy, kým sa motívy nezvnútornia, aby bolo presvedčené o tom, že koná správne. Chceli by ste vedieť, že čo som vyčítal z tých fotiek, že? Nepoviem - ha, ha. To sa nepatrí a nie, nedá sa dohodnúť.

anita55

12 ročne decko nemá čo robiť vonku v noci! a jasne ze mama chce mat vecer klud, ked chodi do prace potrebuje si aj oddychnut,.. ty si co myslis ze je to iba tak ?! skakať vamdeckam okolo riti?! -varit, prat, do roboty chodiť... ked budes dospela a budes mat vlastne byvanie tam si rob co ty budes chciet.. jej dom-jej pravidlá...!

Pilcuk

A tvoja mama má pravdu, si len malé decko, máš malo rokov. Čo by si chcela robiť vonku do 23:00 či ešte dlhšie ? Keby sa ti niečo stalo, kto by za to niesol zodpovednosť ? Ty a tvoje kamarátky určite nie. Zaslúžila by si si od rodičov riadne prefackať a domáce väzenie, keď sa takto správaš.