15 ročná prehliadka

Natyna

to či musi byť pritomny "zakonny" asi zalezi od Dr. ja pochádzam z dediny ktora ma do 3000 obyvatelov, a tam sme normalne ziaci druheho stupna zakladnej skoly chodili k Dr. sami...
v 8 triede som mala uraz v škole kde som si v starych šatniach zeleznych poranila prst, učitelka ma poslala k miestnej Dr. samu v sprievode spoluziacky, rodicov absolutne neinformovali, samozrejme ani zapis... (dnes by za to nejaky iny rodič skolu zaloval..)

k veci: klasicka preventivka, na gyndu ta neposle , je to tvoja sukromna vec,.. a ak ti bude chcieť vyšetrovať prsia, je to tiez na tebe,.. mozes ju poslat do.. proste odmietnut, lebo to spada pod gyndu,.. obvodak nemá čo prsia prezerať... jedine ze je lezba!!! tak ako je doktorka ktora mne robila vstupnu prehliadku do práce.. ked som k nej sla od ineho zamestnavatela po rokoch zas ma chcela obchytkavať... tak som odmietla akoze reku mam 25! chodim pravidelne na gyndu ,.. obvodak nema čo kozy obchytkavať...

poradim38

Boze naco riesis sprostosti??? Naco to chces ako vediet???? Ja si myslim ze na prehliadku v 15 rokoch uz mozes ist aj sama, ak sa bojis niecoho co by sa rodicia nemali dozvediet...... a na gyndu ta urcite neposle..... mam neter 16 rocnu a doteraz ju na gydu neposlala, lebo to je tvoje rozhodnutie kedy tam pojdes.......ale samozrejme by si mala ak uz pohlavne zijes....
Dievca co ti pisalo ze ju poslala na gyndu tak mozno mala problemy ktore trebalo vyriesit na gynde.... tot vse.... stale tu citam prispevky, dievcata vy ste vysrate z toho ako keby neviem o co islo.......

Martiinka2

Ahoj, prohlídka se dela kolem dovršení 15roku. Přítomnost rodičů ano, nebo souhlas. Probíhá stejně jako prohlídky předchozí.