Je ženatý!

Príspevok v téme: Je ženatý!
Mandella22

Zdravím, tak na začiatok. Som žena, mám 22 rokov a som v dooosť zaujímavej situácii. Iba by som skôr chcela vedieť, čo by ste robili na mojom mieste, čiže nejaké hlboké preslovy si nehajte...
No začnem asi takto, stretávala som sa s jednym mužom bol o čosi starší odomňa, 38 ročný. Áno, je to možno pre vás dosť, vzhladom na môj vek, ale ja si rozumiem iba so staršími aj čo sa týka kamarátsva. No zoznámili sme sa na jednej akcii, kde som robila hostesku, tam ma oslovil,dali sme sa do reči, vymenili čísla a začali sme sa stretávať. Hneď dal patrične najavo že sa mu páčim, aj on mne, obdaruvával ma stále, chodili sme hoci kde, atď. Až sme sa dostali ako keby do vzťahu. Do takého vážneho, se vším všudy, ako sa hovorí. Ešte na našich začiatočnych stretkách mi spomínal, že býva vraj s nejakým kamarátom v byte, že nemá vobec súkromie, čo mi prišlo veľmi nepochopiteľné, keďže má prácu akú má (plat min. 3000€ ,To je teraz jedno čo presne) a žeby sa tlačil v byte s nejakým kamarátom dobrovoľne, to pochybujem... Ale neriešila som to, nejak mi to vtedy nedopínalo a z toho dôvodu sme chodili ku mne, kedže mám vlastný byt. Takže sme u neho za ten čas ani raz neboli. Dokonca mi ani raz nepovedal kde býva, iba že v okolí mesta. Ja som samozrejme mala asi rúžové okuliare lebo ma to ani nenapadlo niečo riešiť a vypytovať sa nejaké hlbšie súkromné veci, ale bol dobrý milenec, tak sa ani nečudujem. Ďalšia divná vec mi prišla to, že nikdy mi nedal facebook, vraj ho nemá, že má iba watsapp, ale tak okeeej, neriešila som. Čiže naša konverzácia bola iba osobne, SMS/watsapp. Tak to šlo. No a teraz prichádza tá fáza, kedy si búcham hlavu aká som sprostá. Takže išla som asi pred mesiacom po nákupnom centre a zrazu som ho videla. No videla som ho aj s nejakou ženou a asi 7 ročným deckom. Nič medzi nimi nebolo, aspoň ked som ich zahliadla ja... nechcela som byť ako pubertiačka, tak som sa otočila a šla radšej preč. Na druhý deň sme sa stretli a pýtala som sa ho čo robil. Povedal že bol vybavovať veci, hneď som dokončila vetu že v nákupnom centre s nejakou ženou a deckom. On ostal zaskočený, ale odpovedal mi, že to bola jeho kolegyňa s jej dcérou a s ňou vybavoval tie veci. Vraj ohladom práce. Zožrala som mu to... Pred týždňom som sa bola prejsť so psom na lúku a tam je štvrť s rodinnými domami. Išla som po chodníku keď zrazu v dialke vidím tú ženu s tým deckom ako vystupujú z auta pred domom. No ako som sa lepšie pozrela na to auto, prišlo mi dosť povedomé. Ano, bolo to jeho auto!!! Hneď som mu zavolala, že nech príde ku mne ak nemá nič na práci. Tak som pochopiteľne chcela zistiť, ako sa ku mne dostane a že či náhodou nevýjde z toho domu. Čakala som asi 20 minút pri lúke a sledovala ako trubka že či ide... zrazu som videla ako sa auto pohýňa a ako sa otáčalo, videla som ho vo vnútri.... ja som ostala ako obarená, už sa mi premietalo v hlave to, že či to tak náhodou nie je jeho žena s jeho deckom....a konečne som na to prišla... potom mi volal že je pred panelákom a ja som sa zmohla iba na daj mi pokoj...ako keby vedel čo som zistila a tam sa to potvrdilo... sám sa prezradil že je ženatý ale že s tou ženou ich už nič nespaja iba dieťa... na toto som nemala žalúdok a už som sa mu neozvala... on stále a nedá mi pokoj.... no čo by ste robili???? Ďakujem za odpovede a za názory

Mandella22

No uvediem to na správnu mieru, keďže sme sa tu niektorí nepochopili. Ja nerozmýšlam nad tým, že sa k nemu vrátim... To určite nie... Ja nemám pred očami zastrené, viem čo mi spôsobil a že ma oklamal najviac ako sa len môže dať. Len teraz v tejto situácii neviem čo mám robiť. Či to mám povedať jeho žene, že čo robí poza jej chrbát, lebo ja si myslím že by to bolo fér. Neviem či mi hovoril pravdu v tom, že už so ženou ani nekomunikujú, veľa vecí mi potvrdzuje skôr opak... Prečo by napríklad spolu bývali, keď on ma peňazí dosť na to, aby si kúpil niečo sám, potom prečo keď som ich videla v nákupnom centre sa na seba usmievali?? To som si stihla všimnúť a teraz normálne ľutujem to, že som tam neostala a nevšimla ako sa bozkávajú napríklad, teraz sa za to obviňujem, lebo už som to mohla dávno zistiť a nie až o dosť neskôr. Príde mi to divné. Ďalej, prečo nie sú už dávno rozvedený, keď mi písal že odvtedy ako sa im narodila dcéra si už nerozumejú. Pochybujem že by ich doteraz nerozviedli....Podľa mňa mi to napísal preto, aby si ma ešte nejak prilákal, ale to nemá šancu. Nikdy som si nemyslela že sa takto slepo zalúbim do chronického klamára. Tak poradte, mám ísť za jeho ženou a povedať jej to? Ja by som si v žiadnom prípade nezačala s mužom kebyže viem, že je ženatý, aj keby mal len priateľku... ja to nenávidím a takí muži sa mi hnusia. Mám ísť za ňou? Lebo mne to príde fér jej povedať aby si dávala pozor... možno že ona o ničom ani nevie... teda nevie...

SomSvetlo

Jednoduche manzelia nebudete to je iste :-D tak podme +/- najprv - nikdy si ta nevezme za zenu , nebude cely deň pri tebe a teraz + je dobry milenec, kupuje ti drahe veci, z faktu ze je zenaty vies vytazit aj ine benefiti a hlavne nebude cely deň pri tebe mas cas aj na seba..to znamena 2x minus 4x plus rozhodnutie je jasne :-D

Lollka

Toto je bezna taktika mnohych zenacov. Vedia, ze vacsina zien si s nimi nezacne ked budu poznat ich rodinny stav, tak klamu a zatajuju to. Dufaju, ze kym to zena zisti tak sa do nich zalubi a potom ich uz neopusti a oni si ju budu moct zaradit medzi milenky. Recicky o nestastnom manzelstve a hysterickej zene ktora im nerozumie su samozrejmostou, ak sa zena chyti, stane sa z nej cakatelka - bude cakat a dufat ze sa raz rozvedie. Ale docka sa akurat odkopnutia - ked sa jej nabazi. Tak si rozmysli ci chces stratit svoje najkrajsie roky s niekym ako on.

pedag1

Možno si myslí, že teraz je ešte borec, lebo má veľa testosterónu, tak ešte to chce využiť, patrične. Vidíš, že nie je podľa tvojich predstáv a uvažuješ o tom, že s ním budeš, aj nebudeš. A keď už bude potom podľa tvojich predstáv, tak ako to dopadne? Tiež budeš uvažovať, či s ním zostaneš alebo nedostaneš. V čom potom spočíva dokonalosť? Na pivo ísť nemôže, ale keď prestane chodiť, tak tiež to bude divné. Treba nepiť, ale na svadbe sa treba opiť do bezvedomia, má to svoju logiku.

Pako567

Oklamal a zneuzil ta tym najhnusnejsim sposobom a ty sa pytas, ze co mas robit? No predsa mu rob rohozku, ked si taka blba, ze sa este vobec pytas! Urcite ta on velmi miluje a vazi si ta a mysli to s tebou vazne, to som si uplne isty...