Je ženatý!

Príspevok v téme: Je ženatý!
Mandella22

Zdravím, tak na začiatok. Som žena, mám 22 rokov a som v dooosť zaujímavej situácii. Iba by som skôr chcela vedieť, čo by ste robili na mojom mieste, čiže nejaké hlboké preslovy si nehajte...
No začnem asi takto, stretávala som sa s jednym mužom bol o čosi starší odomňa, 38 ročný. Áno, je to možno pre vás dosť, vzhladom na môj vek, ale ja si rozumiem iba so staršími aj čo sa týka kamarátsva. No zoznámili sme sa na jednej akcii, kde som robila hostesku, tam ma oslovil,dali sme sa do reči, vymenili čísla a začali sme sa stretávať. Hneď dal patrične najavo že sa mu páčim, aj on mne, obdaruvával ma stále, chodili sme hoci kde, atď. Až sme sa dostali ako keby do vzťahu. Do takého vážneho, se vším všudy, ako sa hovorí. Ešte na našich začiatočnych stretkách mi spomínal, že býva vraj s nejakým kamarátom v byte, že nemá vobec súkromie, čo mi prišlo veľmi nepochopiteľné, keďže má prácu akú má (plat min. 3000€ ,To je teraz jedno čo presne) a žeby sa tlačil v byte s nejakým kamarátom dobrovoľne, to pochybujem... Ale neriešila som to, nejak mi to vtedy nedopínalo a z toho dôvodu sme chodili ku mne, kedže mám vlastný byt. Takže sme u neho za ten čas ani raz neboli. Dokonca mi ani raz nepovedal kde býva, iba že v okolí mesta. Ja som samozrejme mala asi rúžové okuliare lebo ma to ani nenapadlo niečo riešiť a vypytovať sa nejaké hlbšie súkromné veci, ale bol dobrý milenec, tak sa ani nečudujem. Ďalšia divná vec mi prišla to, že nikdy mi nedal facebook, vraj ho nemá, že má iba watsapp, ale tak okeeej, neriešila som. Čiže naša konverzácia bola iba osobne, SMS/watsapp. Tak to šlo. No a teraz prichádza tá fáza, kedy si búcham hlavu aká som sprostá. Takže išla som asi pred mesiacom po nákupnom centre a zrazu som ho videla. No videla som ho aj s nejakou ženou a asi 7 ročným deckom. Nič medzi nimi nebolo, aspoň ked som ich zahliadla ja... nechcela som byť ako pubertiačka, tak som sa otočila a šla radšej preč. Na druhý deň sme sa stretli a pýtala som sa ho čo robil. Povedal že bol vybavovať veci, hneď som dokončila vetu že v nákupnom centre s nejakou ženou a deckom. On ostal zaskočený, ale odpovedal mi, že to bola jeho kolegyňa s jej dcérou a s ňou vybavoval tie veci. Vraj ohladom práce. Zožrala som mu to... Pred týždňom som sa bola prejsť so psom na lúku a tam je štvrť s rodinnými domami. Išla som po chodníku keď zrazu v dialke vidím tú ženu s tým deckom ako vystupujú z auta pred domom. No ako som sa lepšie pozrela na to auto, prišlo mi dosť povedomé. Ano, bolo to jeho auto!!! Hneď som mu zavolala, že nech príde ku mne ak nemá nič na práci. Tak som pochopiteľne chcela zistiť, ako sa ku mne dostane a že či náhodou nevýjde z toho domu. Čakala som asi 20 minút pri lúke a sledovala ako trubka že či ide... zrazu som videla ako sa auto pohýňa a ako sa otáčalo, videla som ho vo vnútri.... ja som ostala ako obarená, už sa mi premietalo v hlave to, že či to tak náhodou nie je jeho žena s jeho deckom....a konečne som na to prišla... potom mi volal že je pred panelákom a ja som sa zmohla iba na daj mi pokoj...ako keby vedel čo som zistila a tam sa to potvrdilo... sám sa prezradil že je ženatý ale že s tou ženou ich už nič nespaja iba dieťa... na toto som nemala žalúdok a už som sa mu neozvala... on stále a nedá mi pokoj.... no čo by ste robili???? Ďakujem za odpovede a za názory

Mandella22

Ako vidím, zas sme sa nepochopili. Neveru nenávidím všeobecne, nemám rada ani keď mi niekto povie že ho ten druhý podviedol. Už vtedy mi je do plaču aký ľudia vedia byť. Keď si chcem sakra užívať, tak som slobodný, nebudem si hľadať niekoho, keď už jeden vzťah mám. A v tomto prípade je to myslené, že ma štve že podvádza svoju ženu a ona možno o tom ani nevie. A preto jej to chcem povedať, aby nežila v možnej ilúzii. To je všetko. A prečo by som mala chodiť kanálmi alebo sa sťahovať? Ako ktorej žene by nevadilo, že sa jej muž stýka s inými ženami a ešte “pred” jej očami? Tak to je dobrá hlúposť. Nevidím teda dôvod prečo by mi mali oni spoločne urobiť peklo zo života a naviac, nič k tomu nenasvedčuje, keďže do tohto dňa mi nedá pokoj a už mi aj napísal že mám robiť čo chcem, vie že som naštvaná a že to chápe... nepríde mi ako niekto, kto by mi mal zo života urobiť peklo, takže nepreháňajme zas.

Hajna

Neveru nenavidis. A neberies to tak, ze ti je neverny so svojou zenou?
Pomoct? Uz si jej pomohla viac nez dost. Uvedom si, ze maju prachy a mozu ti znicit zivot, tak, ze budes musiet ujst do zahranicia, aby si nechodila kanalmi. Myslis, ze ona je rovnako blba ako ty a nevie, ze ju podvadza? Urcite to vie, ale maju decko, dom, spolocne prachy, to je viac ako par mileniek. Si myslim, ze ani jedina milenka si nebola.

Mandella22

Teraz však nastáva otázka, ako jej to povedať, ako ju vyhladať, určite nepôjdem za ňou domov, ale ani ju nechcem sledovať a potom niekde oslovovať, neviem aký je to človek.... ako teda??

Mandella22

Toto nemá nič spoločné s dobrými úmyslami? Prečo by som si svoju hlúposť mala vybíjať na niekom inom? Nie taká nie som.... Som skôr až príliš dobrá keď mi osud jeho manželky nie je lahostajný. Je ešte mladá a má šancu nájsť k sebe niekoho, kto jej toto robiť nebude... Myslím že o tom vôbec netuší a môj umysel je pomôcť jej a povedať jej pravdu. Prečo keď môžem pomôcť niekomu, by som sa mala na to vykašlať? Ja osobne by som bola tiež za to rada, keby som zistila aký je môj manžel a čo robí za mojim chrbtom keby som bola vydatá. Ja toto absolútne nepodporujem, neveru nenávidím.

A áno SMS mám stále, ale nechcem sa moc týmto u nej prezentovať. Uvidím ako zareaguje, samozrejme nebudem ju od neho odhovárať, iba jej chcem povedať pravdu, je to jej vec ako to bude riešiť.

Lollka

Rozhodnutie ci jej to povedat je len na tebe. Ja osobne keby mam takehoto muza by som tiez chcela aby mi to niekto povedal. A predpokladam ze mas od neho SMSky ulozene v mobile tak to je jasny dokaz.

FillipC

On ublizil tebe a ty mas teraz potrebu ublizit niekomu dalsiemu, aby si sa toho zbavila. Toto nema s dobrymi umyslami nic spolocne. Dost, co si chrapala s jej muzom, este jej to chces aj povedat?
Peniaze ti zastreli oci, bolo ti uplne jedno vtedy, ci je zenaty, alebo nie. Najprv sa treba dobre spoznat, kym sa rozkrocis. Aky isiel, taku nasiel sa hovori, aneb klamar naivnu.
Pouc sa a nechaj to tak.

poradim38

No mojaaa........ ja osobne by som do toho isla..... z toho co pises zrejme jeho zena ani netusi co robi jej podareny manzelik za jej chrbtom..... presne toto sa stalo jednej mojej znamej, bola stastne vydata vyse 5 rokov a potom zistila od jeho milenky ze jej zahyba nie len s nou ale aj s inymi zenami...... ta milenka sa to dozvedela tiez podobnym sposobom ako ty vraj a potom prisla aj na tie dalsie..... no len rozdiel je v tom, ze ta znama jej hned uverila lebo vedela ze sa nieco deje s jej manzelkom, cize aspon ze to dopadlo takto a hned balila kufre a dovi...... takze urcite sprav toto rozhodnutie, nie je nad cim vahat...... ale samozrejme... ludia su vselijaky a ked je taky dobry klamar tak si myslim ze jej nema problem klamat tiez....... musis ratat so vsetkym

Mandella22

Tak úprimne, ja by som bola tiež rada keby ma niekto varoval a dozvedela by som sa pravdu... Takisto si ale nie som istá či by mi to tá žena verila, on ju tiež môže pekne zmanipulovať, tak ako aj mňa tým že mi klamal do očí. Ešte aby ja som nebola nakoniec tá najhoršia a on slniečko. U takého muža si nemôžem byť nikdy istá. Mám však také vnútorné cítenie, že by som to mala spraviť, aspoň to vyskúšať... Iné by bolo, keby si naozaj nerozumeli a hrajú krásne manželstvo len pred deckom. No tak mi to neprišlo. To už by mi povedal snáď hneď, že je ženatý ale s manželkou mu to nevyhovuje a je s ňou iba kvoli decku. Preto mi tu nesedí dosť vecí. Každopádne to skúsim, ešte to musím premyslieť, ale ďakujem za odpovede ...

MedvedikM

Viem, ze tu ta budu od toho vsetci odhovarat, a budu ti pisat, ze sa nemas do toho miesat a podobne. Lenze vies, preco toto ludia zvycajne tvrdia? Lebo pravda pre nich nie je dolezita. Ja osobne by som ti bola nesmierne vdacna, keby si mi to prisla povedat. Lenze pre mna je pravda viac ako rodina a peniaze a stabilne zazemie. Tazko povedat, ci jeho zena uprednostnuje pohodlie pred pravom na respekt. Ja ti viem povedat iba za seba. Ze by som ti bola za nieco take nesmierne vdacna. Mne nieco podobne nikto povedat neprisiel, musela som na to prist sama. Zbytocne som sa zahadzovala a stratila cas s niekym, z koho sa mi potom chcelo iba vracat. Dobrovolne by som s nim urcite nezostavala, keby som o tom bola vedela. Bola som vyuzivana tak, ako je vyuzivana jeho zena. Nedostala som sancu rozhodnut sa, ci chcem alebo nie. A vsetci ti, ktori o tom vedeli a predomnou drzali klapacky a nic mi nepovedali, su uz iba byvali znami.