pomozte ako prestat s bulímiou, prosim :(

Príspevok v téme: pomozte ako prestat s bulímiou, prosim :(
elena99

Ahojte ..uz nevladzem.. :( bulimiu mam od 14 rokov a teraz mam 20...boli aj kratke obdobia ked som s tym prestala ale opat sa to zacalo neskor :( a este k tomu mam aj ine psych. problemy na ktore beriem lieky :(....a najhorsie je ze som za posledne dva roky pribrala 14 kg :(((( vyzeram hroznee...pribrala som preto lebo ja nevraciam stale...niekedy sa len prejedam cele dni a nejdem vracat ale potom pridu dni ked sa prejedam a vraciam a preto je to len 14 kil...lebo pri mojom prezierani by som pribrala mozno aj 40 kil kebyze nevraciam....momentalne vazim 60 kil pri vyske 157cm....a to som mavala 46 kil...bola som pekna chuda a teraz som ako buchta :((((( a velmiiii ma to trapi....vsetky peniaze minam na jedlo a este chodim aj k babke zrat...no hrozne cosi...a neviem s tym prestat a som zufala..psychiatrovi sa hanbim o tom povedat :(

elena99

dobreuz....ja jem tolko ze to ani ten beh by mi nestacil na spalenie vsetkych tych kalorii :(...to by som musela behat 5 hodin denne :/...

dobreuz

Prestaň so zvracaním, začni behať a môžeš jesť koľko sa ti zaráči, beh ti vypáli kalórie, hlavne si neznič žalúdok.

elena99

Tomas....ale ja vyzeram hroznee :( mozno bmi mam v pohode ale co z toho ked vyzeram tucne :(...mam velmi tucne nohy...stehno 55 cm a to som dost nizka, tak si predstav ako ta vyzera asi...a pas 76cm co je velmi vela, brucho 89cm, boky 94cm :((((((...ja som naozaj hrozne tucnaa!!!...:(....a ked som mala 46 kil tak som bola stihla a urcite nie vychudnuta

Tomas12345

Celkom ty nerozumiem. Aktualne mas uplne normalnj vahu, podla BMI mas vahu naproste v poriadku. Predtym ked si mala len 46 kil si bola velmi blizko podvahe. Urcite uz nechudni, ale ked tak si vytvaruj postavu posilovanim a sportovanim.

Co sa davenia jedla tyka, tymto sposobom si len zcela znicis sliznicu zaludka a mozes si tak vyvolat radu zdravotnych problemov.