Neviem prejavit pocity

Príspevok v téme: Neviem prejavit pocity
Pocit12345

Ahojte, prejdem hned k veci co ma uz dost dlho trapi a to je ze nedokazem prejavit pocity. Som taka chladna, bez emocii, no proste ako stroj. Nic ma nerozplace, z nicoho sa nedokazem uprimne tesit. Nikdy som o svojich pocitoch velmi nehovorila jednak preto, ze nechcem ale velakrat to nedokazem, asi to znie divne ale neviem opisat svoje pocity. Myslim, ze ich vlastne ani nemam alebo ich dokazem uplne potlacit, ze o nich ani neviem. Konam vacsinou racionalne, city idu bokom kedze tam ziadne ani nie su. Vobec tomu nechapem vsetky moje kamaratky dokazu rozplakat malickosti a mna proste nic. Akoby si uvedomujem ze ked sa nieco stane tak toto je dovod na plac aj sa tak citim ze vyplanie sa by mi pomohlo ale nevyjde zo mna ani slza. Castokrat sa mi stava, ze ked sa mi niekto zdoveri, rozprava mi co ho trapi a tak neviem co mu na to povedat, neviem do toho dat srdce prejavit pochopenie, vdacnost, sucit a tak ja hladam iba tu najlepsiu myslienku, najlepsiu radu aby som nepovedala niejaku blbost aby to bolo dokonale. Stale sa pretvarujem snazim usmievat lebo inak posobim smutne a arogantne. Mam v hlave strasny zmatok a neviem co robit. Vlastne ani neviem co teraz ocakavam mozno ze sa mi trosku ulavi ked sa aspon trosku vyrozpravam lebo inak to nerobim ani som este nepisala na ziadne forum takto o sebe a mozno sa tu najde niekto kto to mal podobne a vedel mi poradit co robit. Dakujem za kazdu odpoved.