Červené fľaky na žaludi

Príspevok v téme: Červené fľaky na žaludi
kajo/15/

Dobrý deň z ničoho nič sa mi asi na polke žaludi objavil červený fľak , pri pohľade zblizka veľa maých červených bodiek a na vnutornej strane predkožky mám par červenych vyražiek podobných akné.Žalud je citliva na dotyk , je to asi virusoveho povodu , lebo včera som to ešte nemal.Poraďte mi prosim čo mam robit lebo som hypochonder a k tomu sa ešte hambím ist na urologiu

asasasdfasfdsf

ahoj mam na zaludi take male cervene vyrasky ale su velmi malilinke dakedy svrbia a su skoro po celom zaludi ale ked sa urobim tak ich vidno ovela viac pomoooc pomoze mi aj canesten?? pls RP

jano789

aj ja to mam kupil som si canesten pomoze mi ale ja tie bodky mam skoro po celom zaludi a najviac ich widno ked si vyhonim

i.kant

Na symptómy, ktoré si udal to vyzerá na plesňové ochorenie, takže Ti na to bude stačiť FUNGICIDIN masť ( Nystatinum ) Natri si to na postihnuté miesto a do týždňa si fit.

i.kant

Je to zeejmä plesňoveho charakteru a pôvodu, takže s najväčšou pravdepodobnostou ti na to postačí FUNGICIDIN masť ( Nystatinum ). Na trieš si to na postihnuté miesto a do týždňa si fit.