Pálenie pri pošve s malinkymi vyrážkami/pluzgierikmi

Príspevok v téme: Pálenie pri pošve s malinkymi vyrážkami/pluzgierikmi
Prosimpomocsurne

Ahojte.
Potrebovala by som pomôcť. Som už zúfalá. Už to budú skoro 3 mesiace čo sa neviem zbaviť tohoto svrbenia a pálenia. Bola som s tým u gyn. predpísala mi nejakú masť. Povedala mi, že to je kvasinková infekcia. Ale urobila mi aj stery, ktoré mi to len potvrdili. Masť mi nezabralo, skúšala som aj octový kúpeľ - zabral iba chvíľkovo. Tak som si kúpila Idelyn vag. tablety, bola som šťastná, že mi to zabralo a nič ma nesvrbelo. No som tretí deň po dobraní pôdnej tablety a znovu ma to začína páliť. Plus sa mi urobili aj vyrážky, ktoré štípu. Nemám žiadny výtok a ani som nemala. Nesvrbi ma to celý deň iba ráno a to tiež iba preto že sa sporom, keď si dam sprchu nemám žiadne svrbenie. Sexuálneho partnera mam iba jedného už veľmi dlho.
Prosím poraďte mi čo s tým čo zabralo vám? Môže to byť aj nejaká alergická reakcia??

jetoalergia

ahoj aj ja mam ten isty problem ale u mna je to aj na tvari aj na prsnch dvorcoch je to alergicka reakcia skus si sledovat jedalnicek ci ti nieco nerobi zle
ja som mala najskor iba taku malu bodku a teraz to mam obrovske ale pokial sa nebudes vyhybat potravinam ktore ti robia zle bude sa to iba zhorsovat