New York, kto bol?

Príspevok v téme: New York, kto bol?
Cestko543

Ludia som prvykrat v NY. Okrem ponizujuceho odberu otlackou prstou a otazok, ci mam job u nas po 3-hodinovom cakani v rade, tak je to tu sama spina, smrad, rozbite ulice, spinave chodniky, kopa cernochov zobre a je agresivna - napr. hodi smetiak do iducich aut, vodici furt po sebe trubia, pchaju sa jeden pred druheho, ukazuju si prostredniky. A to hovorim o centre Manhatanu o downtowne. Ja to nechapem, v zivote som necital ziadnu takuto kritiku na toto mesto. Som tu uz 3 dni a furt sa deje nieco zle - dnes tlsty cernoch vrazil bruchom do blondiny a pritlacil ju o plot, ona krici help a nik nic nerobi. To som jediny alebo je tu niekto, kto vidiel, ze toto mesto vobec nestoji za navstevu, je to tu na grc a nebezpecne?

0v3cka

v podstate si opisal tak eklasicke velkomesto. PReco si cakal ze amerika je ina. Ja by som tam v zivote nesiel uz len preto ze sa mi nechce sediet pol dn av lietadle. V EU mame toho dost na pozeranie ak rad cestujes.

Mrauka

A co si cakal? To je Amerika.
Vacsina ludi ma zidealizovane predstavy o zahranici a myslia si, ze Slovensko je najhorsie z najhorsich.Stale tu mas aspon na vzdelanie a zdravotnu starostlivost. Inak by sa vacsina ludi zo zahranicia nevracala spat, ak by to bolo take super, ako si ini myslia, ci casto aj ti v zahranici tvrdia.