Hippus pulzujuce zrenice

Príspevok v téme: Hippus pulzujuce zrenice
DonMot

Dobry vecer.. Mojim problemom su zrenice, ktore sa mi nasilu aj po reakcii na svetlo zacnu chaoticky rozsirovat a zuzovat.. presiel som si vysetreniami od hlavy az po päty..som uplne zdravy.. jedina potvrdena diagnoza boli vredy na zaludku a reflux..uz asi 3 roky s tym bojujem..niekedy sa mi tazko zaostruje koli tomu..az prisiel jeden den ked mi bolo uplne zle a navstivil som gasteoentrologa a ten mi predpisal lieky na vredy reflux a hore spominane tazkosti.. hned prve dni liecby som sa citil uplne super ako novy clovek..zrenice prestali pulzovat..bol som opat stastny a uzival si zivot na plno.. az prisiel 7 den liecby a opat pulzujuce zrenice..moze byt tato diagnoza zrenic ako hippus prepojena nejak so zaludkom a daleh riesit gastroentrologa a hladat v tom pricinu alebo len sa upravil az natolko moj psychicky stav po zacati liecby zaludku ze som bol v takej psychickej pohode a stastny, ze mu prestali pulzovat zrenice, co tym padom by bolo neurologickeho alebo psychickeho povodu? Uz fakt neviem a som zufaly z toho..komplikuje mi to plnohodnotny zivot aky som mal pred tym a neviem najst pricinu a ako to vyriesit..dakujem za hociaku radu