Aké hrnce?

Príspevok v téme: Aké hrnce?
sunnygirll

Ahoj ahoj, prosím vás, mám problém... nikdy som nemusela hrnce kupovať, všetko mi zostalo po maminke, ale už by bolo asi treba zaobstarať nejaké nové a zdravie neškodlivé. Mám kupón od Tescomy, tak by som si chcela kúpiť hrnce tam a tak hľadám niekoho, kto odtiaľ má hrnce a je spokojný... vzhľadom sa mi páčia tieto eshop.tescoma.sk skúsenosti mám s rôznymi druhmi hrncov a kastrólov, liatinové ani keramické nechcem, najradšej by som bola za také tie úplne obyčajné, len by som bola rada za skúsenosti... Ďakujem pekne a prosím o zhovievavosť ;)

Defcon

Kovalickova, takze tescoma je podla teba predrazena a radsej ponuknes americku znacku kitchen aid, co je rovnaka kvalita aspon v antikore ale nasobne drahsia. -)))))
A to nehovorim, ze som v ruke zatial nemal nic americke, co by splnalo aspon europske meritko kvality. Ci sa tyka aut, mobilov , alebo lekarskych pristrojov.
Vzdy je to rovnake : vela vykonu a slaba uroven vyslednej kvality. Nehovoriac o tom, ze ameriku skratka nepodporujem ani len nakupom spotrebneho tovaru. ich myslenie odzkadluje Trump, zvasty a naparovanie.

Kovalickova

ako píšu baby táto značka je zbytočne predražená a nie až tak kvalitná...ak chceš ozaj kvalitné a pekné hrnce tak si pozri kitchen aid značku...trebárs na kuline ich majú asi v milión farbách a druhoch a prežijú všetko

musiclover

No, neriešim takéto potreby nejako extra často, ale mne sa teda zdá Tescoma drahá dosť. Ja však dosť vecí kupujem vo všelijakých akciách. Ja som si obľúbila Lamart s keramických povrchom, ale naozaj len tento povrch! A v zime bola v Tescu akcia za nazbierané nálepky na Tefal Ingenio a tie sú tiež super.

Defcon

Ja mam tescomacke veci rad. Za malo penazi ponukaju solidnu kvalitu. Aj ked su niektore znacky lepsie, ale su omnoho drahsie. Od tescomy mam skoro celu kuchynu