Som ako ,,polomrtva,,

Príspevok v téme: Som ako ,,polomrtva,,
Help965

Ahojte, presla som si narocnym obdobim - roky plne depresii, uzkosti na kt. mi nepomahali ani lieky, no nastal nejaky skrat a pred 2 rokmi som prestala mat emocie, to sa dalo urcity cas zvladat, no zhruba rok riesim "stratu" myslienok, akoby som vobec nemala vnutornu rec, nevedela si naplanovat veci, nedokazala rozmyslat nad nicim ! Robim veci ako autopilot a tak isto aj komunikujem, prve co ma napadne poviem (nedokazem nad tym rozmyslat),ziadna predstavivost, takmer ziadna pamat... je toho viac... Bola som podla mna dost emotivny a empaticky clovek a teraz nic... Tiez mam problem s koncentraciou a s vecami, ktore mi predtym problem nerobili. Tazko sa vyjadrujem, spominam si na slova, po anglicky som predtym komunikovala bez problemov, teraz mam problem prekladat texty, komunikovat. Ako keby boli zasiahnute aj kognitivne funkcie? Je to mozne? Akoby som stratila svoju osobnost a bola len v tejto "nicote", nemala samu seba. Citim sa oddelena od svojich emocii, pocitov, myslienok (akoby som ziadne nemala)… Takmer nic neprezivam, citim sa ako "zablokovana", bez myslienok. Je toho naozaj vela a ja vobec neviem ako z toho von. Ako by som doslova stratila samu seba.

Prosim Vas, co to moze byt ???
Nepiste mi prosim o psychiatrovi, psychologovi (navstevujem ich 4 roky, nepripisuju tomu ziaden vyznam, dokonca som zmenila lekarov, kazdy vravi len ze mam depresiu....

ped

Mňa robí toto aktuálne počasie polomŕtvy. Ja som sa tešil na Slnko a zrazu dobre že nie námraza, srieň chladná ako drieň? Keď príde doba ledová, tak zbytočne budeme fandiť pánu Kotouči!!!