Chcem schudnúť

Príspevok v téme: Chcem schudnúť
Ema_123

Ahojte! Ide leto a ja budem mať viac času na seba. V zime som výrazne pribrala, a preto hľadám spôsob ako trošku buď schudnúť, alebo cvičením spevniť telo. Určite by som sa chcela zamerať na brucho a stehná. Viem, že cvičenie nestačí, a preto by som chcela upraviť aj životosprávu. Prosím, poraďte mi, čomu sa vyhýbať a čo do jedálnička pridať. Budem vďačná, ak by ste mi odporučili aj nejaké cviky...Ďakujem

Edrijan

Samozrejme výborné doplnky k chudnutiu sú aj Aminokyseliny BCAA (dozvieš sa viac tu: fitness-life.sk ) určite netreba zabúdať dopĺňať aj poriadne vela bielkovín najlepšie v podobe nejakých proteínov, ja som našiel dobrý zoznam najlepších proteínov práve na stránke : fitness-life.sk

monamini

treba sa zbavit cukru a sladkosti...jest vecer uz len zeleninu a lahsiu veceru a kila pojdu dole..samozrejme, treba pohyb, pohyb a pohyb!!

Danka4568

hej a nezabudni sa vyhnut cukru ,muky a masti.... cize ziadna kava s cukrom, ziadne kolaciky ,a nic vyprazane ....
a vela zeleniny aj ovocia ale v zdravej miere ..lepsie tie s mensim obsahom cukru ...maliny,jahody ,cucoriedky ....jasne ze aj ostatne mozes ale daj si zalezat nech je to vzdy s nejakym bielkovinovym jedlom ..napr. tym bielym nizkotucnym jogurtom bez CUKRU :) ..........a nakoniec MAJ PEVNU ŽELEZNÚ VÔĽU ! ;-) mozes napisat kolko mas rokov ? vysku a vahu a kolko chces schudnut ? napis si to kludne aj doma a nech to mas na ociach ..vahu a kolko chces schodnut ...vaz sa raz za tyzden stale na lacno rano ...

Danka4568

• pi vela cistej vody z kohutika 3l
• stiahni si aplikaciu kaloricke tabulky
• zjedz tolko kalorii kolko je tvoj bazalny metabolizmus (môj je 1500kcal)
• cvic ak uz cvicis a ked este nie zacni s rychlou chôdzou 10 000krokov, cca 8 km, hodinka a pol chôdze
• jedz bielkoviny (tvaroh,kuracie mäso na vode, grecky jogurt atd.) k tomu si daj nejake sacharidy ..napr. na obed malu kôpku ryze ,na ranajky vlocky, na veceru racio chlebicky ) a tak isto ku kazdemu jedlu malinku porciu zdravych tukov ...napr. 15g orieskov, avokado, kokosovy bio panensky olej ... a spi 8h to je asi vsetko a este nezabudni ...stress ti to moze skonplikovat

hamma14

Nic v zlom, ale dnes je toho tak plny internet, ze len zadas do vyhladavaca slovo "schudnut" napr. a uz ti tam vyhodi x stranok, for, rad, tipov a kadecoho ako schudnut, nazorne ukazky cvikov, aj na youtube je ich celkom dost... a dokonca aj v mobile su uz appky na cviky... ale co sa tyka jedla tam asi ti nikto nepovie nic nove ze vydaj musi byt vyssi ako prijem, sladkosti a nezdrave jedla bokom, vela zeleniny atd... a hlavne kazdy organizmus je individualny, na kazdeho plati trosku cosi ine, alebo resp. v inej miere ale princip je v podstate rovnaky pri kazdom cloveku co chce schudnut.... :)