obrovský čapík v zapalenom hrdle / možná mononukleóza

Príspevok v téme: obrovský čapík v zapalenom hrdle / možná mononukleóza
ChoryClovek

zdravím, dnes som si tu zalozil učet pretože umieram od hladu, od hladu preto, lebo mam tak zapalene hrdlo a zvačšený čapik že nedokažem ani preglgnut slinu. Nedokažem piť ani jesť. V pondelok ma zacalo boliet hrdlo, myslel som ze to nejaka chripka, bral som paralen a pil čaje. stav sa stále zhorsoval. Doktorka povedala, že to nič nie je, predpisala mi maximalne strepsils cukriky. v sobotu sa stav tak zhorsil ze som musel ist do nemocnice. Zobrali mi krv lebo mali podozrenie na infekčnú mononukleozu. v utorok si idem po vysledky a dovtedy to mam nejako prežiť. chcel som nieco proti bolesti, predpisali mi tam glimbax na kloktanie, vraj sa pouziva vo velmi bolestivych pripadoch a ma hned zaucinkovat. No mne sa zda ze mi to este zhorsi. absolutne mi neotupi bolest a ja uz neviem co mam spravit. Povedala že to večera by mi mal ten čapik odpuchnut, no je stale velky a citim si ho až na jazyku ked mam zavrete usta, strasne to boli. vsade je biely povlak, dokonca už aj na čapiku. prikladam foto a predom upozornujem ze to je neprijemne.... je mi na vracanie z toho :D

Miga

Neverim, ze ta s podozrenim na mononukleozu poslali domov. Ked mala kamoska podozrenie, nechali si ju v nemocnici, musela byt izolovana od ludi....Co sa tyka bolesti, musis si dat silne lieky proti bolesti! Nielen lokalne na vyplach, ale normalne aj lieky. Hod si dva ibalginy, alebo si mal ist v noci na pohotovost, namiesto cakania a vypisovania, ci ti tu niekto pomoze. Ved tu su laici, nie doktori. Vyzera to naozaj ako infekcne ochorenie.