Sutent

Príspevok v téme: Sutent
Lenka_21

Ahojte, hladam niekoho kto aktualne zacina so Sutentom na vzajomnu podporu. Je to bioliecba. Taktiez budem rada ak tu niekto napise pozitivne pribehy s touto liecbou - ci uz zvladanie liecby, dobre vysledky a pod. Negativne som citala, ale chcem nieco pozbudive. Verim, ze by tu liecbu nedavali ak by vobec nefungovala a robila len problemy. Dakujem!

Paja45

Zdravím Lenko, začal jsem se Sutentem asi jako Vy. První dávku jsem začal 4/2. První 2 týdny to bylo vcelku v pohodě. Pak začaly problémy se ústy a kůží na nohou. Postupně se učím zvládat i to. Chce to podle mého všechny takové problémy začít řešit hned než se rozjedou a udělat si čas na jejich řešení. Snažím se do toho lehce sportovat - podle toho, co momentální fyzička povolí.Je to hlavně kvůli psychické pohodě a trochu by to taky mohlo pomoct. Únavu beru jako samozřejmost. Někdy je větší jindy jsem úplně OK. Druhou dávku mi doktorka změnila na 2/1/2/1 (zítra beru poslední prášek). Přijde mi, že se vedlejší příznaky tolik nerozjedou. Momentálně řeším nohy a žaludek mám často "na vodě". Tak řeším, co jíst, abych žaludek zbytečně nedráždil. Po třetí sadě bych měl jít na PET-CT a poznat jak se Sutentem porážíme toho zlobiče. Pokud vzpomenu, dám vědět. Držím na dálku palce a přeji hodně sil a pohody. Pavel