Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Vitaberin - skusenosti

Príspevok v téme: Vitaberin - skusenosti
Klara2

Ahoj, mate skusenosti s tymito prirodnymi antibiotikami? Beriem ich kvoli podozreniu na SIBO. Ale zacala som z nich mat traviace tazkoati este vacsie ako doposial a posledne 2 dni som mala silne hnacky. Uz sli 3 kg dole za 3 dni. Krv v stolici nemam. Je to len nestravene jedlo.
Na nete pisu, ze sa to moze z berberinu diat tak 3 tyzdne. Ale nemam taku vahu aby som mohla kazde 3 dni schudnut 3 kila... mate niekto skusenost s tym berberinom? Treba vysadit? Alebo je to prirodzene ze tie zle bakterie takt idu von z tela? Okrem toho som vyslabnuta, nechuti mi jest a picha ma kadetade po crevach.
Dakujem.

jave

Ahoj. Ano beriem, uz viac ako mesiac a pol. Ja doteraz ziadny problem.
No je to individualne samozrejme.
Takze neviem kolko beries na den. Odporuca sa 2tbl max na obed a vecer. Treba to uzit urcite po jedle, odporucam cca hodinu po jedle nie skor. Takze teraz by som ti odporucila vysadit, tak na 3-5dni, kym sa znormalizujes. Potom nasadit, ale zacat na 1tb na obed alebo vecer (si vyber ty) a tak ako pisem, vzdy hodinu po jedle. Ak bude dlhsie dobre a znesies mozes zvysit na tie 2tbl. Aby si mala opat problem nejaky, zniz na 1tbl a uzivaj len tak. Najmenej 6t a viac ako 12t nie.
Ak pojdes na kontrolny test, treba ho urcite cca tyzden pred vysadit.
Ak chces, je aj skupina na FB, pridaj sa:
www.facebook.com