Ako schudnúť ?

Príspevok v téme: Ako schudnúť ?
dievca1

Asi to je už otrepané, ale už neviem ako ďalej. Od začiatku roka riešim pomerne často svoju váhu. Nikdy som to tak neriešila. Cítim sa byť tučná. Mám 17 rokov, som 175 cm vysoká a vážim 65 kg. :/. Keďže ma to trápi, rozhodla som sa schudnúť, ale keď som si o tom začala niečo vyhľadávať tak v tých všetký informáciach na internete alebo v knihách sa strácam a neviem čo považovať za pravdivé. Diéty držať nechcem :/ aspoň nie také tie, pri ktorých nemôžem vypiť pomaly ani pohár vody. Preto by som sa chcela opýtať, ako ste schudli bez nejakých väčších diét ?

Alzberta

Ahoj, chudnutie je jednoduché ale vyžauje si celkovú zmenu životného štýlu, čo nie je až také ľahké. I keď pre tak mladého človeka ako si ty by to nemal byť až taký problém. Treba jesť menej a viac sa hýbať, najmä airóbne športy ako plávanie, behanie, ale na začiatok prospeje aj prechádzka. Aj keď všetko toto urobíš, bude trvať niekoľko mesiacov kým zhodíš pár kíl. Ak to chceš urýchliť, pozri si nejaký dobrý spaľovač tukov. Ja svojim klientom dávam zvyčajne L-Carnitín ale keď treba naozaj výrazné výsledky za krádku dobu, tak jednoznačne Triapidix. Pozri si to na tejto stránke -odkaz odstránený- a zváž, či bi ti ten prípravok nevyriešil veľa starostí.

Margitkari

Mne pomohlo ked som zacala pravidelne jest a hlavne pestru a plnohodnotnu stravu a kila sli dolu aj bez cvicenia tu som sa o tom docitala. akozhodit.sk a tento je tiez dbry clanocek zdravie.cvicte.sk

matthiola

ahoj..ja som to tiez riesila dlhe roky riesila a viem o tom vela..takze ak chces...pomozem ti vypocitat kolko coho mozes zjest priamo na teba tak aby si zacala zhadzovat..nechcem za to nic..zabijam cas v praci. mozes mi napisat na mail ebrietas@seznam.cz

Sovickaa

Ahoj,váhu máš ku svojej výške celkom optimálnu, jediné čo by som ti poradila ak chceš schudnúť smtak zmenší príjem sacharidov, obmedzenia sladké,pečivo a malinovky a pod. a ešte čo by som ti poradila tak cvičenia, teraz hlavne cez leto je to najlepšie