skusky-jedlo

Príspevok v téme: skusky-jedlo
papkáčik

Pocas skuskoveho obdobia, ked sa ucim, tak priberiem 5-6 kil, sedim doma nad knihami, napchavam sa energiou-coko + ine dobroty. Za ten mesiac ani nemozem vytiahnut paty z domu aby som to isla nejako vybehat a pod. Ked si dam oddych, tak som rada, ze vypnem a relaxujem...
Pocas leta to potom zhadzujem, no ja chcem prave v lete vyzerat OK.
Da sa ta potreba - to nutkanie, aby som nejedla pocas ucenia nejako oklamat? potlacit?
Poradte ...

andrejo

cha-chi-chi-cha. pardon ospravedlnujem sa Vam dopredu za pobavenie ALE nieje pel ako pel,, Preco???,, pretoze pel nieje rozpustny ani vo vode a ani v alkohole a pri beznom poziti uucinkuje z neho len 10% a aj tak ma mimoriadny ucinok pre zdravie ALE zohnat pel s uucinnostou takmer 100% je akoby ste sa pustili do vyrobi lietadla len tak uvas v garazi a ocakavali ze to aj pojde len tak.cest geenio. Dalej v pastilkach teda v anorganickej forme-pozn.-(toje cela dalsia tema) je tiez len aj tou naj high lekarskou technologiou uucinnost daleko od 100%úžitku. UVEDOMTE SI ZE ONI PRACUJU PRE PENIAZE NIE Z LASKY K LUDOM A k organizmu-pri vsetkej uucte drahy ludkovia. TAKZE TAK. No jasne ze už poznam najuucinnejsi pripravok tejto carodejnej moci, ma svoj Jedinecny patent a onedlho sa za ludove ceny TaTo mimoriadna kvalita s certifikatom aj ako najuucinnejsi antioxidant vo svojej triede na trhu v *EU* lekaarnii. Dalej je tam obrovsky vela dalsich dlheemu a zdravemu zivotu faktorou neocenitelnych sirokospektralnych posobeni. Jeto skutocny zaazrak priirody. Vsetko viem dokazat,opodstatnit a vysvetlit.aj kontakt:0908790204

beta

papkacik ja to riesim tak, ze pijem sypany rooibos bud fermentovany alebo nefermentovany (ten obsahuje viac mineralov), striedam to so sypanym zelenym cajom, lebo z nadmerneho mnozstva teinu ma boli hlava inak (pila som totiz jednu dobu pomerne silne cierne caje), zaplnim si tym zaludok a aspon takto dodrzujem pitny rezim

očko

Envi, neviem, či sa ti ozve Ivka, keďže jej príspevok je ešte z júna, tak ti odpovedám ja.Áno môžeš, ale jedná sa o výrobok, ktorý sa nedá kúpiť v lekárni, ako to tam Ivka píše. Ak máš záujem, napíš mi svoj email a skontaktujeme sa.

envy1234

ivka- cize ten pel mozem pozivat aj ked mam astmu a alergiu na pel konkretne?

papkacik- ja moc cez skuskove nejem, praveze som teraz dost schudla , vsetci mi to vravia, nohavice mi su velke, ale to sa rychlo zmeni zasa :) ja dost pijem zeleny caj, voalkedy som striedala kavu a zeleny caj (aspon 4x denne z kazdeho po velkej salke)- strasne som bola nadopovana a ucila sa nonstop cely den :) bohvieako zdrave to sice nebolo... ale ten zeleny caj je super podla mna... alebo si daj matovy cajik, to zahan tiez chut na jdeni. ale v kazdom pripade je najdolezitejsie, ci tie skusky spravis :))) drzim palce ;-)

ivuša

cauko, ja som bola prave koli tomuto problemu u psychologicky a ona mi odporucila, vzdy ako ma pochyti nutkanie nieco ziest, venovat sa chvilku inej cinnosti, taka, co ma rozptyli.. no a ked uz nieco musim jest, tak nieco nizkokaloricke, zeleninu, ovocie, no a odporucam zuvacky ...hmm..ale neviem, ja som este furt nenabehla na tem system, co mi poradila :( ale tento najbliysich 7 dni sedim doma nad ucenim, tak to asi vyskusam, snad pomoze :)

shobian

ja by som ti predsa len poradila ten beh - jednak spalis trocha tej cokoladky,jednak sa dobre prevetras a odreagujes. to mi dokonca radil vyucujuci :)