Už ji nikdy nebudu vidět

Príspevok v téme: Už ji nikdy nebudu vidět
bisexualni_noaco

Zdravím vás.
Nedávno jsem úspěšne udělala závěreční zkoušky a o pár dnů si jdu pro výuční list, to znamená, že se s třídou uvidím naposled. To by mi vůbec nevadilo, až na to, že mi bude moc chybět moje spolužáčka. Nejsme sice kamarádky, ale zamilovala jsem se do ní, před 1 a půl rokem.
Je to fakt strašně silné. Nemyslím na nic jiného, jen na ni.
Ona ale na holky není, takže jí to nemá smysl říkat (i kdyby byla, nelíbila bych se jí, nelíbím se nikomu).
Po škole jde do práce, která je daleko, takže se tam bude stěhovat.
Nedokážu si představit, že už ji nikdy neuvidím. Nemůžu ani pořádně spát, budím se uprostřed noci, protože na ní nemůžu přestat myslet. Mám z toho deprese.
Na jedné straně se chci odmilovat, zapomenout na ni, no na druhý straně se s ní chci stýkat. Chci být po její boku každej den, chci jí vidět každej den, dotýkat se jí, objímat ji.
Ona byla to, na co jsem se těšila, když jsem chodila do školy (školu nesnáším). Jen ona, nic víc. Včera jsem kvůli ní brečela.
Nevím, jak to zvládnu. Fakt nevím. Chci být s ní.

romntickadusa

Tak túto tému že "jsi zamilována do spolužáčky" tu už čítam snáď piaty krát. Nehnevaj sa ale čo potrebuješ počuť keď tu stále omielas dookola že si bi, a že sa so svojou platonickou láskou už neuvidiš? Ak dievča nieje tiež BI, ako ty, tak sa zmier s koncom a nezakladaj rovnaké temy

benquis

Ostáva ti len zabudnúť na ňu a nájsť si dievča, ktorej sa budú tiež páčiť dievčatá lebo inak je to bezvýznamné!!

bludie

tak neviem, ak vravíš, že jej sa páčia chlapci tak neviem či má vôbec zmysel sa takto kvôli nej trápiť. prečo sa radšej nesnažíš spoznať s nejakým dievčaťom, ktorej je rovnakej orientácie ako ty? a inak vieš ako sa to hovorí? zíde z očí zíde z mysle ;)