pálenie po močení

Príspevok v téme: pálenie po močení
Etcer

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by mi niekto nevedel pomôcť s mojím problémom, už som bol u urológa, všeobecného a posielajú ma všade možno no nikto nevie zistiť čo mi je, už som z toho zúfalý. Takže, môj problém už trvá asi 5 rokov, raz možno 2x do mesiaca sa stane že keď už ukončujem malú potrebu vyjde zo mňa taký zvláštny moč, je až priam kalný alebo biely, a je toho len troška, ale keď to vyjde tak ma potom asi takých dobrých 10 minút neznesiteľne páli močová trubica, teraz po tých rokov už ani moc nie, neviem či som si na to zvykol alebo čo, ale všimol som si, že na žaludi, dole, mám také červenkasté, nikdy som tomu nejak nevenoval pozornosť lebo som si myslel, že to je normálne, tak to je asi všetko k mojmu problému, za každé nápady a komentáre budem vďačný, už naozaj neviem ako ďalej, mám 20 rokov,

Etcer

ale ono to ako keby nie je moč, a bol som na nejakom vyšetrení, zbieral som moč 24 hodin a potom to niekam poslal, takže zrejme to bolo nejaké to vyšetrenie s obličkami, tak asi obličky sú v poriadku

Lucianna161

oblicky mas v poriadku? ak mas biely moc tak to je problem s oblickami mozes mat aj nejaku bakteriu
najlepsie by bolo podrobne vysetrenie