Pharmatex a mozne otehotnenie

Príspevok v téme: Pharmatex a mozne otehotnenie
Lusimanka

Baby, zeny, je tu niektora, ktora otehotnela pri pouzivani pharmatexu? My ho pouzivame uz dlho, no vzdy sa partner urobil mimo vaginu. Pre istotu. Pred par dnami sme spolu opat spali a spytal sa, ci sa moze skusit urobit dnu, lebo ved pouzivame pharmatex a nikdy sme to neskusili. Po styku som si pozrela kalkulacku na vypocet plodnych dni. Zrovna v den, kedy sa do mna urobil, som mala ovulaciu....Je tu prosim zena, ktora aj napriek spermicidnemu gelu a 100% dodrzanym pokynom otehotnela?

akinom007

pouzivame Pharmatex cipky v septembri bude rok, robi sa vzdy do mna. Dodrzujem pokyny ohladne Pharmatexu zatial sa nic nestalo

Kondom

Pouzivaj aj nadalej Pharma ale nech uz sa neurobi do teba. Ale nemyslim ze si tehotna. Poznam X ludi ktori ho pouzivaju a urobi sa priamo dnu a vsetko je ok. Ale uz radsej neriskuj. Alebo v krajnom pripade uzi tabletku po

Lusimanka

Mate pravdu, je tu sanca. To mi je jasne, ale takto by ma to riadne stvalo. Dufam, ze sa tu ozvu kocky, co maju s pharmatexom dlhodobu skusenost a partner ejakuloval priamo do nich aj pocas plodnych dni. Ja HAK nemozem uzivat, kondomov sme skusili hrozne vela druhov, z kazdeho jedneho som mala svrbenie, palenie, az gynda povedala, ze mam nejaku alergiu alebo co. Takze padla volba na pharmatex a prerusovanu suloz. Lenze pharmatex sa moze pouzivat aj s ejakulaciou do vaginy, takze sme to raz skusili a zrovna pocas ovulacie...och...no uvidime co z toho bude alebo nebude

Kondom

Kondom je najucinnejsi, pokial je kvalitny ale samozrejme nic neni 100percentne takze ano otehotniet mozes ale pravdepodobnost je velmi nizka

pharma_trex

ako pharmatex nieje 100% ochrana je síce "účinnejší" ako kondóm ale menej účinný ako hak
kedysi som to s priateľkou používal občas aj spôsobom ktorý tu popisuješ a neotehotnela