Pomoooooooc

Príspevok v téme: Pomoooooooc
Andrea99

Ahojte :( som strašne zdeptana..............Vidím že v poslednej dobe tu dievčatá dosť píšu že chcú schudnúť, tak som sa rozhodla že aj ja napíšem...Meriam len 157 centimetrov vážim 60 kíl!!!! A mám 20 rokov! A ja vlastne aj viem ako postupovať pri chudnutí ale keď ja mám pocit že som od jedla závislá :((((( stále len jem a stále mám pocit že musím čosi jesť, ja sa viem prejedať aj mrkvou, hocičím , proste stále potrebujem čosi jesť a neviem ako s tým bojovať a už som zúfalá...Prosím poraďte mi...Chcela by som schudnúť 14 kíl nech vyzerám ako človek...

poradim38

Noo 14 kil je vela na schudnutie, to by mi uz prislo moc........ na tych 50 kg je pre teba uplne idealne vzhladom na vysku..... ja som to mala tak isto.... tiez som sa prejedala a vaha isla hore stale.... no potom som mala take zle obdobie a kila sli dole, ale zaroven som v tom case zacala fajcit, cize som automaticky aj z toho chudla..... aj sa mi znizila tym ze som si zapalila chut do jedla, ale nechcem ta na to lakat, aby si zacala fajcit........ urcite je 100nasobne lepsie cvicit a upravit jedalnicek....