Bolestí krčnej chrbtice

Príspevok v téme: Bolestí krčnej chrbtice
zhavia

Dobrý deň. Píšem vám ohľadom zdravotného problému môjho partnera. Asi pred 6 rokmi mal problémy s krčnou chrbticou mal poškodené krčné stavce. Bol hospitalizovany vyliečil sa všetko bolo ok. Po 6 rokoch sa mu bolesť vratila a viac intenzivnejšia . Trápi ho hlavne bolesť hlavy, krčnej chrbtice a chrbta. Bolesť je na nevydržanie a dokonca ma zavraty. Trvá to už 7 mesiacov a lekari nevedia čo mu je. Užíva plno liekov z ktorých má občas vedľajšie účinky. A ako každý človek a chlap nemá rad lieky a trapi sa. Výsledky ma všetky dobre. Bol hospitalizovany robili mu CT,EEG,MR, krvný obraz, po hospitalizácii absolvoval rehabilitáciu ,podstupil nevroligicke vyšetrenie, očné, ortopedické. Nič mu nemôžu zistiť.Budeme radi za každú radu a ďakujeme za
prečítanie.

Slavka212233

Tiez mam problemy s krcnou chrbt... citala com zepri cervikalgii sa nevie presne preco je vystrelujuca bolest doo ruk .. da sa dokopy si myslim, treba kazdodenne cvicit potom. Treba to rozcvicit uvolnit body stuhnute na ramenach. Ja som mala hrozne bolesti doktorka mi rozmasirovala jeden bod a vyrazne to usupilo..masaze a cvicenie by malo pomoct.. aspon mne to pomohlo..