Mam bulimiu uz niekolko rokov

Príspevok v téme: Mam bulimiu uz niekolko rokov
andrea 0123

Ahojte dievcata. Mam bulimiu uz niekolko rokov, no tieto posledne tyzdne to nabralo riadne na obratkach. Kazdy den sa aj niekolkokrat prejem, a zvraciam. Napina ma uz len ked sa teraz pozriem na jedlo. Najhorise je, ze uz mam tak otupeny zvracaci reflex, ze nech si davam ruku akokolvek hlboko do ust /pomaly cela ruka/, nenapne ma. Co to ma znamenat ? Neviem co robit, som v zahranici, nie je tu ziadny lekar, komu by som doverovala. Chcem s tym prestat ale neviem ako.Stale nie som spokojna so svojou postavou, a teraz este viac, ked to neslo vyvracat...

Katkaaa

zizuzi: ahoj, myslis,ze je to take lahke? ja bulimiu nemam, ale pripadam si tucna, myslela som si,ze sa s tym zmierim,ale nejde to! furt si chytam svoje pribrate miesta,alebo ked to nerobim tak ich citim, hnus pocit, ked som mala pri vyske 178cm najmenej 48kg! to si nikto nevie predstavit ake je to tazke! je to az nemozne! a ano, pripada mi to tak, ze IBA STIHLE AZ CHUDE BABY SU NAJKRAJSIEEEEE! a tohoto nazoru sa nemienim nikdy v zivote vzdat!!!!!!!!!! naj si o mne mysli kto co chce!

zizuzi

Baby prestante s tym.ja mam 179 cm a 70 kg.citim sa skvele aj ked niesom vychrtnuta.papam vsetko.hlavne activie bebe dobre rano.masko ryzu zemiaky polievky aj vyprazane ale s mierou.zeleninu ovocie vela pijem,.vcera som si dala zmrzku kofolu.....baby naozaj prestante,musite si vazit samu seba!!!!!!kde je pisane ze chude baby su pekne? nieje krajsie keby ste boli usmiate? a je jedno ci vam niekde cosi vytrca? musite mysliet hlavne na seba aby ste vyzdraveli vyhladajte pomoc.nieje to hanba.ja viem ze to dokazete hlavne musite mat silu.verim vam.

Merrill

-marysa-, skonci s tym, s frajerom aj s bulimiou, ja viem ze to nie je lahke, ja mam tiez bulimiu a uz dlho sa snazim s tym skoncovat, no vzdy pride nieco a ja to znovu pokazim, no v tvojom pripade je to horsie, vykasli sa na chlapa, ktory si ta nevazi, ja tiez obcas nenavidim samu seba za to co robim, ale nenecham sa od nikoho urazat ani otlkat, zasluzis si niekoho kto si ta bude VAZIT a bude ta milovat, komu budes moct verit a zdoverit sa s problemami aj s tym co prezivas a uvidis lahsie sprestanes s bulimiou, ked bude niekto pri tebe stat

marysa

Sprestávkami mám bulímiu 8 rokov.Od svojich 17 rokov to je začarovaný kolotoč s ktorým si neviem rady.JEDLOM som riešila stresy,komplexy,úskosť, bolesť,smútok,strach.Do 21 rokov som často zvracala často.Potom som vôbec nevracala 2 roky.Až potom to prišlo znova a už som tam kde som aj bola.nevraciam tak často možno raz za mesiac ale trápi ma to. mám zo seba komplex lebo si myslím že mám velký žalúdok pritom mam 170 cm a60kg a chcela by som mať 55kg aj ked cvičim sa mi to nedarí a potom sa prejem lebo mam zo seba depky že mi trčí pneumatika o mojej chorobe nikto nevie ani moj frajer ktory ma bije a uráža. hanbím sa za seba

Kohoutová

Dobrý deň. Zaoberám sa výživou tela 3 roky, mame veľa spokojných klientov. Traba podotktnúť že orgány sú prepojené, vedšinou sa jedná o nádorové ochorenia. V prípade záujmu o liečbu ma kontaktujte mailom. Máme detoxikačné programi ktoré Vam problém vyšiešia. Dávame 100% garanciu. Pekný deň prajem.aksel@centrum.sk

betka20

andrejka vis co je na bulimii najhorsie?ona chce aby si sa pomaly nicila nedovoli ti aby si povedala jedlu nie.mala som tiez a aeste aj mam bulimiu ale nevraciam uz som pomaly s toho von aspon s mojho hladiska.vracala som aj 4-6 krat denne.ale raz som si sadla a azamyslela som sa zistila som preco som s tym zacala problem som si vyriesila a zistila som ze jedlo nie je riesenie. skus aj ty porozmyslat preco si s tym zacala. zo zaciatku budes iba chodit a hovorit nie nic ma nenapaada to preto ze je ukryty hlboko. mne to trvalo pol roka kym som zistila kde je problem preco som s tym zacala dufam ze som ti stym nejako pomhla

agina

Bez do temy o bulimii. Vpravo hore si zadaj do vyhladavaca "bulimia" a vyhodi ti asi 30 tem a tam si vyber nejaku...

andrea o123

ja uz nechcem ani zit. myslela som ze sa z toho dostanem ale nejde to. nejde to, nejde to, nejde to nejde to. neviem ako z toho von.je mi zle. uz radsej nechcem nikdy jest

andrea o123

baby, ja som to zase nezvladla. Ja uz nevladzem. nikto mi sem neodpisal. prave som sa prezrala 2 cokolady 100g, balik slanych krekerov, slanina horcica, susene marhule, mandle, arasid.maslo, cokoladky after eight cele balenie... je mi zle. nevyvracala som vsetko. neda sa to, preco ??? mam strasne krce v zaludku, co mam robit ? co to znamena ?strasne ma to boli...