Svadba a moje telíčko :((

Príspevok v téme: Svadba a moje telíčko :((
Svadba

No,moji milý. Za mesiac má moja naj kamoška svadbu a moje telo je fakt v ohrození. Potrebovala by som schudnúť 1-2 kg.
Otázky na život a na smrť :D
1. Dokázala by som schudnúť za 4 týždne aspoň 2 kg?
2.ako by som si mohla vypracovať štíhlejšie stehná a bruško? Potrebujem ale cviky nie veľmi náročné na realizáciu. Nemám momentálne v práci na to vhodné podmienky
3. Je pravda,že ak budem jesť denne jedno vajce, tak to bude mať lepší vplyv na chudnutie?
4. Je to tak,že keď schudnem dve kg, tak tým pádom schudnem 2 cm z brucha, riťky a stehien?
5. Je účinný beh po schodoch, bicyklovanie,drepovanie,plankovanie,brušáky,unožovanie a čo ja viem čo?
Prosím,rýchlo rady,čas sa kráti...

Maruska7

to mas riadne chybu informaciu.. vobec to tak nemusi byt, ze ked schudnes tak ze schudnes zo vsadial.. to by si musela uz davno zacat s cvicenim..

Gerin

Nezabudni na tej svadbe pit alkohol a obzrat sa...To ti tie kila da rychlo hore. Boze tito samozvani odbornici na chudnutie. Jojo efekt ste este nevideli? A suhlasim s prvym, ci druhym prispevkom, kvoli jednej svadbe toto robit, je hlupost

Laurora

Ahoj, no nevieme ako sa stravujes, je hlupost jest jedno vajce kazdy den. Radim ti vylucit alebo znizit na minimum prijem sladkosti- klasicky rafinovany biely cukor, miesto toho ovocie, ale najlepsie do 12 naobed, viac bielkovin- masa, mliecnych vyorbkov, vajec, syrov, menej sacharidov. Nesprav ale tu chybu, ze uplne vylucis sacharidy, lebo to bude uplny jojo efekt. Ale jedz proste viac bielkovin, menej sacharidov ( ryze, zemiakov, sladkosti...) Jedz vela zeleniny.

Cviky- uplne najvhodnejsia je kombinacia siloveho cvicenia a kardia. Napr. cvic 3x tyzdenne hodinu cene ( 1 x beh, 2 silove cvicenie alebo naopak- podla toho co mas radsej.) Ak budes stihat kludne aj 4x

Cviky doma alebo v posilke( drepy, planky, vypady, brusaky, cviky- urcite to ma efekt, silove cvicenie netreba podcenovat - len behat nestaci. Totiz pri silovom cviceni sa to tvoria svaly, cim sa ti odburava tuk a svaly zrychluju metabolizmus.

Drzim palce.

WhiAngel

Myslim ze by to slo,ale nenahli sa zbytocne.Radsej postupne vyrad nejake tie mastne jedlá,sladkosti a podobne.Ked chces schudnut tak hlavne beh,schody a podobne kardio cviky ti pomozu

byt-fit

"Potrebujem ale cviky nie veľmi náročné na realizáciu. Nemám momentálne v práci na to vhodné podmienky"
WTF?!!! a ty si v práci 24 hod denne, že nemáš kedy...?
napíš nám sem svoj jedálniček a poradíme ti...
každy den si chod zabehať, najlepsie ráno, pred prácou, budeš mať dobru naladu, lebo endorfiny, naštartuje ti to cely metabolizmus, telo,..
za 4 tyždne dať dole 2kilo neni problem...
cviky si vygoogli videá, na youtube je toho plno....

Miga

Si sa skoro zobudila...a navyse, kvoli JEDNEJ svadbe, jednemu dnu, si ides komplet znicit zivotospravu, jedalnicek? Si snad hlupa?