Katastrofa s nazvom O2

Príspevok v téme: Katastrofa s nazvom O2
MamVpitchu

Schvalne som toto dal sem, do tejto temy, lebo v teme "nesuvisiace so zdravim" sa odpovede nedockam. Niekolko dni mi nefunguje o2 signal. V predajni mi povedali, ze mam staru simku. Zasmial som sa, lebo simku som menil tyzden dozadu. Tak ze mam stary mob. No to som sa este viac lebo telefon novy. Ani mame ani bratovi, ani tete to nejde u nas doma. Dam vytacat cislo, ticho, nepocujem zvonenie, vytacanie, ani ked to zdvihne niekto. Druha strana po mne zjape, nepocujem nic. S cim moze byt problem? V o2 tvrdia ze z ich strany je vsetko ok, lebo u nas je dobre pokrytie signalu. Ale nech ma nepresviedcaju ze 4 ludia mame ten isty problem v jednom dome lebo mame zle simky a mobile. Nemozem pracovat z domu. Pozna to dakto?

Kubo11

Toto som už počul, že niekto z O2 volá do O2 a nepočuje vyzváňací tón. Ale volať sa dá. Len nevieš či to zvoní a či máš čakať alebo položiť.

MamVpitchu

Ludia dobry fet mate...ze duchovia...bud je daco s vyslielacom alebo co...uz len duchovia nam nicia signal omg

fake9

a co ak mate doma nejake rusenie. este by ste to mali skusit niekde inde.
inac co takto si od niekoho znameho pozicat O2 sim a skusit ju vo vasom telefone?

deemon

Asi máte v dome ducha, ktorý vám ruší signál. Ak vám to nikde inde nerobí, mala by si sa nad tým zamyslieť.

MamVpitchu

Ale prosim ta...teta napriklad s nami nebyva a dosla zo CR na vikend a zrazu jej v dome robil mob presne to co nam ostatne dni