Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Hľadám kamarátku,,-Trnava

Kamaratkaa

Ahoj Sovickaa, ak chces, napis mi na mail. Tiez som z okolia Trnavy, a mam 13, takmer 14. Rada by som si tiez nasla partaka na sport.

Mina5

Ahoooj! Je to este akt. tato tema? Aj ja som od Trnavy, namiesto cvicenia kysnem doma, lebo samu ma nic nebavi. Ani von chodit, aj ked hocikedy by som isla do utulku po psika, ale sama nemam ziadnu chut :/ falosnych priatelov, ktori sa ozvu len ked nieco potrebuju von nevolam. V dnesnej dobe, ked skoro kazdy zije naplno iba soc. zivotom to aj tak nema vyznam. A navyse ludia tesne pred 20tkou maju vacsina svojich priatelov/priatelky, len ja som sama jak prst, taky kus introvert, aj ak sa to na prvy pohlad nezda. Ked sa bude niekto nudit, napiste :) aspon pokecame o zivote: minaskac@centrum.sk

KE123

Ja by som sa k tebe pridal, len keby som nebýval na druhom konci SR :(
Veľmi rád športujem, dokonca viem aj veľa poradiť v oblasti športu.

Sovickaa

Myslím si že toto není moc na rozoberanie tu, ale vo všeobecnosti nemám rada falošných ľudí, takže som sa od nich aj odstrihla a mám nových kamarátov, ale tak väčšina z nich moc není na šport a ani na riadne pokecanie

Mima2222

Fuuu ja mám 27, takže neviem či by sme si sadli, kedže si o dooosť mladšia ... :-D a ak sa smiem spýtať, prečo chceš meniť ľudí? Čo ti niekto ublížil? ...