Endometrioza

Príspevok v téme: Endometrioza
Lenka18041997

Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať niekoho kto má skúsenosť s touto diagnózou, pobolievanie v podbrušku bolo premna normálne na koľko som prekonala komplikovanú henoch schonlein purpuru s následným akútnym zápalom obličky , sprevádzalo to krv v stolici, krv v noci, zvracala som krv no hrôza mala som 17 rokov, teraz mám taký problém minuly týždeň som bola na pohotovosti s bolesťou v pravom podbrušku mna dostať na pohotovosť je čo povedať, poslali ma na chirurgiu s podozrením na slepé črevo čo sa vylúčilo odtiaľ na poslali na gynekológiu tam som pochodila tak že pán doktor povedal že je tam tekutina niečo sa tam deje do papierov napísal bez nálezu, tak som šla k svojej obvodnej doktorke ta mi spravila sono samozrejme všetko v poriadku tak má poslala na moc volala som aké sú výsledky povedala mi že si mám riešiť gynekologiu, tak som v piatok šla hneď ráno na gynekologiu pani doktorka bola zhrozená akoto že na pohotovosti nič nevideli keď ona vidí hneď sa zamerala na to prečo je tam tekutina a samozrejme čo má tam boli vaječníky a maternica, krčok všetko v poriadku keďže aj s týmto bolesťami som išla s tým že má to začalo bolieť pri pohlavnom styku, celkovo má to pri tom boli, doktorka má podozrenie na endometriozu povedala že mám prísť keď dostanem menštruáciu a zoberie sa krv a z toho sa zisti naozaj sa zo dá z krvi zistiť ? A ďalej by ma poslala na laparoskopiu, stále mám v podbrušku bolesti niekedy tupé niekedy ostrá pri pohybe no strašne mi to pripomína menštruačné bolesti a boli to tak celé dni ... máte s tým niekto skúsenosť ? Je liečba naozaj taká náročná ? Modlim sa aby sa mi to nepotvrdilo .