Ako k psychiatrovi

lubby

podla mna ta tam neotocia na pate ak by si nahodou nieco nemala ale ved tak preco si tam nezavolas ci tam nepotrebujes priniest nieco extra?

dDee1

Sklon ku skutočnej depresii súvisí alebo vyplýva z charakteru metabolizmu organizmu, významná je vrodená nedostatočná tvorba alebo výskyt určitých látok v organizme. Vtedy antidepresíva pomôžu.
Neviem prečo tu stále niektorí hovoria o antidepresívach ako "o svinstve". Isté je, že tieto osoby téme antidepresív vôbec nerozumejú.
Je však rozdiel medzi depresiou a "depresiou". Ísť ku psychiatrovi je vážna vec, dobre si to rozmysli.

Pytamsa

Mam stavy uzkosti ktore ma velmi obmedzuju v celkovom zivote, plus ine problemy, u osychologov som vola vela, ale nepomohlo, ja som sa len chcekavsoytat co potrebujem ak pojdem, nie ze ci potrebujem ist, to ze potrebujsm mi povedala ajpsychologicka ale dlho som neska a az teraz som sa objednala.
Chceka som len vediet ci treba zdravotny zaznam od obvodnej a tak,
Dakujsm moc za odpovede

Gulka32

Ked som brala antidepresiva mala som stalr depresie a bola som z nich neustale ospala.Ked som ich vysadila unava zmizla a depky tiež.Uzivam si zivota a idem konecne do prace a chceme s,manzelom druhe dieťa.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

MelanieF

prečo chceš isť ku psychiatrovi? aby ta nadrogoval liekmi..?
v prvom rade pokila si nepomozes sama nepomoze ti nikto..
a treba riesit dobreho psychologa, ktory chce reálne pomoct...
a nie psychiater ktorý ma velke prachy z toho ze predpisuje drogy pacientom tzv "antidepresiva"

Gulka32

Ked neni si vazne zle na tom taj ti radim ani tam nechod.Ja som mala tazke depresie,som musela zo začiatku brat lieky ale az teraz ked som ich vysadila som si konecne uvedomila co je to za svinstvo