Rodičia

Príspevok v téme: Rodičia
Bello5

Dobry den mam 23r. A mam problem s mojimi rodicmi su strasne negativny a vobec mi neveria ked mam nejaku skusku alebo dolezitu situaciu v zivote tak mi hovoria ze to nedokazem a stale dookola mi to spominaju a ked to dokazem tak si zasa najdu nieco dalsie ako ma spochybnit. Napriklad odisiel som z jednej prace a moja mama mi povedala ze uz nikdy si nenajdem pracu. Je stale na nervy ked nieco spravim co nie je podla nej dostane nervy a zacne na mna kricat pouziva vulgarizmy a zopar uz pouzila aj na mna a to nie je prijemne ked vas mama nazve K....T. Ked sa stane nejaky incident tak zacne hovorit ze je to jej byt a ze nemam ziadne prava nic hovorit prosim poradte mi. Vobec sa nezaujmaju o to co chcem ja len o svoje veci. Co si myslite o mojej situacii? Dakujem

detto

Mas 23 rokov! Uz naozaj nemas co hovorit do veci svojich rodicov!
Si uvedom: kym si nebol plnolety nemal si co hovorit do veci rodicov, lebo si jedol ich chlieb. Teraz mas 23, si dospely, nemas co hovorit do veci rodicov - hovorit nieco mozes jedine do svojich vlastnych veci!
Zorientuj sa, mas uz dost rokov na to.

Lillita

Ahoj....to iste som mala aj ja....ak mozes utekaj cim dlhsie tam budes zit tym to bude horsie..znizia ti sebavedomie,zdeptaju ta nikdy sa nenajdes...utekajako rychlo mozes ak teda ani rozhovor s nimi nepomoze ...na rovinu sa porozpravat..ak maju chore hlavy bude trpiet cele okolie

ZnicenaRodicmi

Ak chodis na vysoku hoci tu skolu mas blizko doma tak si vybav internat. Oni by ti ho mali dat ak uvedies ze doma to po psychickej stranke nemas lahke. Tak som pocula.
A to ci to hovoria si neber k srdcu. Urcite si sikovny a zvladnes toho vela len si ver. Tvoji rodicia toho v zivote vela nedokazali to preto ti to hovoria. Tiez mam takú mamu, nic nedokazala ale ona to obhajuje tym ze vie varit prat zehlit takze podla nej je z nej dobra matka ale ked sa pozreme na jej spravanie ... nebudem komentovat. Cim skor vypadni z domu lebo si znicis psychiku.

alverde

v 23 rokoch si mal bývať sám, od 19 po skončení strednej si už mal mať našetrené peniaze ,.. tak by si nemusel riešiť čo ti hovorí v 23 rokoch mamička v detskej izbe...

odidodnich

presne..prečo si nenajdeš nejaky podnajom?ja niektorych ludi naozaj nechapem..byvaju s rodičmi aj ked snimi maju problemy a ešte sa budu stažovať

Gulka32

Sa ti cudujem ze s nimi bývaš.Ja na tvojom mieste by som si nasla nejaký podnajom.a odisla od rodicov.Ja som v tvojom veku uz bola vydata a som rada ze uz nebyvam s,nasimi