Medzi dvoma mužmi...

Príspevok v téme: Medzi dvoma mužmi...
kiramira

Ahojte všetci..Ešte predtym chcem napisat,že aby ste ma nesudili len na zaklade tohto mojho prispevku...Takže mam 20 rokov a polročné dieta zaroven som maturantka..Ide o to že som bola s priatelom ktory je otcom maleho rok a tri mesiace,kedy mi do života prišiel nový muž..Ide o to že tento priatel mi nedaval vela pozornosti,už pred tehotenstvom bol velmi svojsky a žiarlivy,v podstate chcel ma mať uplne v kontrole aj sme spolu byvali od mojich 18 rokov,no ako som porodila sa to dost zmenilo..Ked prišiel z roboty sotva sa mi venoval,hral stale hry bol vkuse nervozny a tak..najedol sa osprchoval sa a išiel spat sem tam sme sa pomilovali..Cez vikendy sa mu nechcelo nikam chodit len lezat a tak sme lezali len pol dna..Kym on ma ukracal o svoju pozornost,tak začal o mna bojovat druhy..Tyzden sme si pisavali a potom sa začali stretavat az to jedneho dna priatel zistil z tohto priatela sa stal byvaly a s tym druhym sme tvorili stastny parik 2 mesiace a aj mojho syna miluje ako vlastneho,no vtedy som ešte byvala kvoli finančnym nedostatkom s byvalim priatelom ktory ma za to ýe chodim s druhym von niekolko krat udrel a vynadal mi krutymi slovami lebo som ho vymenila bez slova po dlhej dobe čo sme tvorili par a aj zničil všetky veci čo mi kupil aj na moje narodeniny ma udrel vynadal
mi a spalil darčeky..Odstahoval sa na 4 dni a povedali sme si že dame našmu vztahu poslednu šancu len ja neviem zabudnut na toho druheho obidvaja ma niečim inym tahaju k sebe a ja sa nevuem definitivne rozhodnut ktory je ten pravy...s bývalim by to bolo tazke dat dokopy a s tym druhym mi to nezaručuje buducnost..Viem že si s tym musim sama poradit no ak ma niekto s takymto niečim podobné skusenosti budem rada ak mi niekto napise niaky bezuražkovy a trapny komentar dakujem :)

kiramira

Pre objasnenie žijeme u mojej mamy a platim jej ja z materskej v podnajme a dneska to skončilo tak že ma menovany ktoreho chvalite dokopal pred malym

kafe

"vynadal mi krutymi slovami" :D :D feri, kde ty na to chodis? a obdivujem ako stihas polrocne decko, skolu, matury, priatela, aj podvadzat ho... to sa ako da? trochu detailnejsie to rozpis, zaujima ma to.

Romi14

Ty si ale 3,14ca , toto je dovod preco male deti by nemali mat deti a chudak tvoj manzel, obet tu je on a ty sa hras na ublizenu. Taku zenu si veru nezasluzil nieto s nou mat este decko, akurat si mu znicila zivot, gratulujem.

a_dr1a

Tak ano, vravi sa, ze zenu ani kvetom neudries, ale sorry, niektore zeny si ine ani nezasluzia. Proste nie nadarmo sa hovori, ze daktore zeny su ako sliepky a aj ked zvierata by sa nemali onee, no ked to nejde tak to nejde. Pozri. Kazda akcia vyvolava reakciu. Pokial som dobre citala, tak on ta zacal bit az po prevaleni tvojej nevery afery, ze si si nasla ineho muza a jeho nechala tak. Sorry. Po tyzdni pisania si s dakym typkom sa zacnes hned s nim stretavat, opustis otca svojho decka s ktorym zijes a ktory sa o teba a decko fin.stara, byvate zijete spolu a uz planujes buducnost s inym, ktoreho znas tyzden ci kolko aj s cestou?? Prave preto by taketo decka nemali mat decka. Lebo ak chces experimentovat so vztahmi, tak sa to kapanek lepsie robi, ked si single a nie uz ked mas decko a muza. Ale co uz. Takze. Urcite ta nemal otec tvojho decka bit. Ale ruku na srdce. Byvate zijete spolu, ty nemas peniaze a tak taha vsetko on, chodi do prace a taha 3ludi domacnost najom ai, mas s nim polrocne decko a ty ho proste podvadzas a uz planujes zivot s inym? No ja by ta najmenej prizabila. Tie facky su este to najmenej. A co to mas aj ty za rodicov a vychovu? Este ani maturu nemas, zijes a byvas uz dlho inde a decko mas uz s dakym muzov ktoreho podvadzas, akoze decko a skola domacnost ta malo zamestnavali, si malo vytazena??
A kde zduchol ten druhy, co ta tak velmi prevelmi miloval? Preco nejdes zrazu k nemu? Kde je teraz? Uz ta vari nelubi? Dako rychlo, vsak ste boli spolu dokonca az mesiac, ne??)
Takze takto. Tvoja priorita by malo byt tvoje decko. Je tvoje a je na teba odkazane a este dlhe roky aj bude. Rozmyslaj, ze navzdy neostanes peknou mladou a aj prave preto by si mala skolu dokoncit. Raz mozes byt uplne sama s deckom a budes musiet vas dvoch uzivit a vediet vas zabezpecit. Vzdy budu mladsie a krajsie od teba. Takze spoliehat sa len na vyzor a mladost donekonecna nemozes. Potrebujes mat nieco v rukach, remeslo profesiu vzdelanie, aby si seba a dieta mohla a vedela uzivit.
Tvoj vztah ta prestal bavit, lebo ten tvoj sa ti akoze podla teba dostatocne nevenoval. Ze si sa nudila. Ale tak nemozes zakazdym nudu riesit neverou a zas dalsim vztahom. Lebo ta nuda rutina kazdodenny stereotyp sa vkradne po case skor ci neskor, vsade. Ruku na srdce, co si ty sama urobila pre vas vztah, aby to bolo inak a ine?? Ked tvoj partner lezal tak ty s nim. Co ti branilo ist aj s dietatom von? Venovat sa sama sebe a decku? Ci aspon navarit upratat byt. Byt s dietatom vonku, v prirode, prechadzat sa cvicit ci sa aspon ucit do skoly k maturam ai? Ale nie, ty sa nudis a riesis to hned inym chlapom. Dievca, rozmyslaj a hlavne si uvedom, ze si uz matka a mas zodpovednost nielen za seba, ale uz aj za svoje decko.
Pisala si, ze nemas prachy. Asi ani nemas kde byvat a z coho zit. Vyries si najskor toto. Bud sa vratis domov k rodicom, alebo budes byvat s otcom tvojho decka, alebo pojdes do azylaku pre matky s deckami. Najskor ries byvanie. Dalej, z coho budes a budete zit? Ries vyzivne na dieta. V tom azylaku by ti aj odborne poradili, na co vsetko mas pravne si narok (socialne davky a podobne). No a dories si skolu, aby si aspon nieco mala v rukach. Nespoliehaj sa iba na muzov. Pozri sa na muza, kvoli ktoremu si opustila otca svojho dietata a partnera, s ktorym si zatial najdlhsie vo svojom zivote bola a ktory ta a dieta mal isto rad. Lebo ver, on mohol tiez kludne zduchnut ako ten tvoj milenec. Nemusel s vami byvat zit, starat sa o vas. Keby ta a vas nelubil, nerobil by to. A "vdaka" mu bola tvoja nevera a ze si ho opustila pre muza, ktory ani nevies, co je vlastne teraz s nim. Kde je? Preco teraz nestoji pri tebe? Mala by si vediet rozoznat, kto ta chce len pretiahnut a kto to mysli s tebou a s tvojim deckom uprimne a vazne. To len okrajovo do buducnosti. Mozno nie si citankovy priklad matky dcery partnerky zeny ai. Ale aspon sa snaz na sebe makat a zariadit usporiadat si zivot. Predsa sa nechces pretlkat zivotom ako daka bezdomovkyna a lahka korist pre muzov, ale chces asi aj dostojne zit. Tak ty ako aj tvoje dieta. Nerozmyslaj teraz nad muzmi. Priorita je tvoje dieta a ty. Zariad a usporiadaj si zivot (byvanie prijem vyzivne matura). Potom bude vzdy dost casu na muzov vztahy ai.

Prezyvka123

Pilcuk: Asi také niečo ako ty Pilcuk, sociopat čo do 50tky žije s matkou. Nebol si aj ty vychovávaný iba matkou?
---
Kiramira: Toto je vec prečo single mamičky do 25 rokov majú katastrofálnu povesť. Tak ti treba zaslúžiš si to.

Rubabell

V prvom rade chcem napísať že môj úmysel je neurazil ťa pretože ťa nepoznám ale z okolností o ktorích viem mám nejaký ten náhľad na vec, takže aspoň toto si musím napísať podľa mňa si dosť hľúpa chápem že si mladá ale musíš sa rozhodnúť to že ti zničil všetko čo ti dal a pod.to chápem to mu vyčítať nebudem ale to že ťa udrel je podľa mňa úbohé, vždy keď sa chce tak sa dá postaviť na vlastné nohy len väčšina žien je už fajnovych a sú závislé od partnera ,, podľa mňa ty by si mala byť sama aspoň pokiaľ sa nezačneš chovať ako dospelá, úplne chápem že ťa nebaví byť s ním stále iba doma alebo pod. Takže sa s ním porozprávaj o Tom a keď sa mu nebude páčiť tak chod s nejakými kamoškami ale tak musíš myslieť aj na to že máš dieťa takže tak, ja ti poviem takto ja by som na mieste tvojho priateľa sa s tebou rozišla a dohodla sa na stretávani sa s malou a že ti bude platiť 100-200€ podľa možnosti ,, a potom aby si si nemyslela že nejaký muž to píše ,, som žena

NaRovinu

S prvým jednoznačne nie. Ak ťa zbil, bude ťa biť aj naďalej a to možno aj pre maličkosti (pochybujem, že zabudne na to, čo si mu spravila). Čiže s ním by som neostala, ani keby bol milý.

Ak nevidíš budúcnosť s tým druhým, rozíď sa aj s ním. Či už dáš tomu vzťahu čas, je na tebe.
No s prvým nezostávaj, je možné, že to budeš veľmi ľutovať.
Chlap, ktorý udrie ženu, nie je chlap, ale beštia.