Schudnem zo stehien ak...

Cokyna

A ak k tomu pridas aj 40 min na stacionarnom biku (na zaciatok staci aj 20), tak to budes mat len a len +++++++++ :)

Prdka

Aj ja mam take doma. Prestala som jest sladkosti a pecivo. Zacala som cvicievat na tom rano a aj vecer. Jedla som len v tedy,ked som bola hladna. Neprejedala som sa a nenakladala som si na tanier duplu. Proste som si nalozila a take,ze este si dam u mna nehrozilo. Vysledky dorazili rychlo. Urcite na tom cvic. Ja som to objednavala zo sportisima. Inak,ak chces poslu foto, ohodnotim ti,ci to potrebujes :) drziiim palcee

Vaterllo

Picknik cvicením na danu partiu sa nezmensi objem danej partie.To je fakt a ni ze nie.Aj keby si robila,drepy,výpady,legpres ,čo koľvek lokálne to nejde.Práve naopak aj ked zacnes cvicit brucho tak sa rozšíry pás lebo pod tukom sa....

Onbola

PICNIK dá sa tomu veriť ?Ano dá ,lebo si upravila aj stravu .Čiže odborne vzaté ak upravíš stravu a popritom sa budeš špárať vnose schudneš.Ale samotné špáranie nieje na chudnutie.

0vecka

Tu vec na obrazku mozes rovno vyhodit. To je mozno dobre do telky ale je to uplna zbytocnost. Mozno na rozcvicenie ale aj to je blbost.