Ide to bez AD?

Príspevok v téme: Ide to bez AD?
Valcek

Caute.
Existuju nejake kategorie liekov AD podla zavaznosti stavu.
Ci su nejake lahke AD bez navyku ktore cloveka len dostanu do bezneho zivota,nakopnu.
Vobec na nic sa netesim,mam pocit ze uplne upadam,nespavost,bolest hlavy permanentna.Sposobuju depresie bolesti hlavy?
Snazim sa ako keby som bojoval,chcem sa velmi tesit ale nejde to.Som jak studeny kamen.
Skusal som pridat B complex,Lubovnik,mlieko kvoli tryptofanu ale citim ze to proste nejde.
Z toho stavu ma clovek este vacsiu depku lebo to dava za vinu nejakej skrytej chorobe.
Zabudol som sa smiat a radovat.Idem do fitka a rozmyslam co tu robim,naco som tu.
Pred pol rokom som sa tesil ako blazon na kazdy trening.
Ako keby som stal na brehu jazera plneho smutku,apatie,pochmurna.

Jana Lukacova

Valcek:

AD príčinu toho, čo prežívate nevyliečia, iba tlmia príznaky. Určite to ide aj bez AD. Čo Vám spôsobuje to, ako sa cítite sú neprejavané emócie, ktoré v sebe máte - smútok, bolesť, strach... Ak im budete venovať pozornosť (prejavíte ich) budete sa cítiť lepšie.

LGD

Presné tak tie lieky utlmuju,ja som ich brala štyri roky v kuse,konecne som sa,nasrala ked to tak mozem povedat a vysadila som to.A je mi podstatne lepšie bez nich ako ked som ich brala.Ja som si nasla svoj sen,svoj ciel.Chcem bábätko,takza to chcem dokázať.

Preteba

Valcek, všetky naše problémy sú v mysli. Usmievať sa dokážeš, len sa prispôsobuješ tomu, ako sa cítiš. Skús sa len tak usmiať na hocikoho, koho pozdravíš, uvidíš, že to pôjde. A postupne sa to bude meniť.

Valcek

Neviem co tomu predchadzalo,proste som sa pomalicky posuval dole a dole.To co mi robilo radost ma nezaujima,ludom ktorym som sa venoval tak na nich kaslem lebo nevladzem a nedokazem sa smiat uz.
A hovorit o tomto s nimi tiez nie.Stale len nechut a apatia v hlave,uplne idiotsky pocit,niekedy mam pocit ze sa zosypem uz.
Obvodacka povedala ze mam zvacsene nervovo svalove drazdenie,ze nech si kupim guajacuran a porozmyslam na psychologom.
Z guajacuranu mam pocit ze mam nizky tlak a je mi mizerne.

Preteba

Valcek, lieky utlmujú príznaky, nevrátia Ti stratenú chuť do života. Nemáš kamarátov? Hľadaj príčinu, prečo si v tomto stave, niečo tomu muselo predchádzať.