Urologicky problem

Príspevok v téme: Urologicky problem
bonyn

Dobrý deň, bude to rok ako som sa trápila s častymi zápalmi mocovych ciest, ktore som mala pernamentne aj 2x do mesiaca. Raz mi ich preliecili Biseptolom naco mi zistili, extremne silnu alergiu. Odvtedy mi zacali problemy. Mam caste nutkanie na curanie a pocit neuplneho vymocenia, len ked lezim. Pocas chodze, statia a sedenia nemusim chodit casto na toaletu ako nahle si lahnem vtedy akoby sa mi zaplnil mechur,, problem je v tom, ze poniektory, ktory trpia nutkanim vycuraju 2-3 kvapky a ja curam dost vela. Nemozem koli tomu spavat ani cez den ani cez noc. Proste to nejde. Mam pocit ako by sa mi zaplnoval mechur pocas ľahu. Z liekov od urologa mi nic nepomohlo. Brala som spasmed, urovaxom(krvacala som z neho) a momentalne beriem pred spanim minirin melt. Mam tiez ochorenie stitnej zlazy, takze neviem ci na to az tak vplyva. A uz som zufala

Marosko-n

Tu treba preliečiť organizmus GGW liečivou vodou aby sa vykryštalizoval problém, ktorý sa potom vylieči aj sám.Napíš.

Meridian

V prvomrade zápaly môže spôsobovat neúplné vyprázdnenie močového mechúra.Toto sa da zistit sonom na nefrológii.Po vylúčení tohoto problému treba pokračovať...Doma si môžeš naordinovať čaje na mechúr + urinal.