Svrbivé vyrážky na tvári

Príspevok v téme: Svrbivé vyrážky na tvári
0Denisa888

Už nejaký mesiac sa mi na sánke robia bolestivé vyrážky ktoré svrbia. Občas mam pocit že konečne miznú ale potom zasa sa objavia. Vždy iba na tomto jednom mieste. Som objednaná ku kožnému ale najbližší termín mal až v júly. Mám pocit že by to mohol byť ekzém. Neviete poradit nejaké dobré krémy na ekzém? Nechcem prísť do lekárne a povedať ze chcem niečo na ekzém a zaplatím nehoráznu sumu a ani mi to nepomôže. Aspoň zatial kým nepôjdem ku kožnému by som niečo potrebovala. Skúšala som už hladať po fórach lenže každý už bol u doktora a vedel presne čo mu je. Ja potrebujem niečo keď ešte neviem na 100% čo mi je.

poradim38

Skor by som zasla na tvojom mieste k alergologovi, lebo je dost mozne ze to je alergia........ a nedavaj si na to nic, ako si aj sama napisala, nevies co ti je, nevies to na 100% a ak to neni ekzem ale iba alergicka reakcia tak ti mast na ekzem moze iba uskodit a zbytocne ti to vysusi kozu........ ja by som na tvojom mieste vylucila alergeny, hlavne citrusy, cokoladu, skoricu atd..... pozri na nete ktore najviac sposobuju alergie a drazdia kozu..... a na tvar nepouzivaj nic, iba vodu a nejaky krem bez parfemacie, makeup a podobne si nedavaj vobec na tvar...... snad to pomoze