,,trend"

Príspevok v téme: ,,trend"
bosoracka

prijemny podvecer prajem. Chcela by som sa spytat na Vase nazory popripade rady ... skusenosti..
Mam 15 rocneho brata. Oproti svojim spoluziakom je dost maly ...
Medzi svojimi kamaratmi maju ,,trend\" : Kulturistika a pchaju do seba gebudziny.... . Zaca uzivat najprv Hi- pro ... potom nejaku srvatku ... gainer ... a momentalne Sterol Gainer...
myslim, ze svoj rast takto len a len brzdi..a nici svoje organy ...
Prosim o nejaku pomoc..
Velmi pekne dakujem .

beeb1

sedmikraska: drzi ho to len preto, ze oproti svojim rovesnikom je o dost maly .... to chapem, ze pre chalana to moze byt (nie kazdeho) traumatizujuce ...

sedmikraska

Bolo to naozaj nechutne, ale nevyhovorila som mu to nijak, prestal s tym az ked dosli prachy lebo je to fakt dost drahe, chcel dokonca brat injekcie. Drzi ho to uz dlho? Alebo chcel byt len krasavec na leto?

bebe1

sedmikraska: .... no podla mna ..ludske telo je stavane na prirodzeny rast .. vyvin... ( potrava pohyb... ) a tymito ,,vyzivovymi doplnkami" do seba davaju nieco proti ludskemu telo ... uz len to samotne balenie ... kilove bandasky ako na chemikalie .... a ked si pozries zlozenie ... fuj...

sedmikraska

Mohli by ste napisat co je na to zle? Byvali to bral a tiez sa mi to hnusilo, ale aj tak neviem ake to ma spatne ucinky, ale v 15 je to urcite nezdrave

poliewoocka

jaj..aj tak..u bab bude mat uspech zaruceny:)) a navyse,ak je mily..a fesak..len nech tie prasky neberie takych nemaju baby rady na to moze vziat jed

bosoracka

polievocka ma okoo 157 cm .... taky prutik ....vsetci v rodine sme malí ... oco .. mamina ...etc ....nema byt po kom vysoky... po prazdninych ide na strednu a bojim sa, ze prave preto ,ze je malý to budem mat dost tazke ... inak je to fesacisko :-)