problemy so zubom- osmickou

Príspevok v téme: problemy so zubom- osmickou
lyra

ahojte, vie mi niekto poradit? mam 20 rokov a problem s osmickou, s predchadzajucimi bolo vsetko ok, ale tato tretia mi strasne tlaci na tu kozu ci co je to tam vzadu a zapaluje sa mi to, a napriek tomu, ze dodrziavam ustnu hygienu, zapacha mi z ust..uz som z toho na nervy, zubarka mi povedala, ze si mam akurat poriadne umyvat zuby ze to prejde, ale ja mam nervy uz aj pobozkat svojho priatela, stale mam zuvacky v ustach a neviem, dokedy ma to bude bavit (nie, ze by ma to teraz bavilo). skusam si na to davat salviu, ale nepomaha..vie mi niekto pomoct, aby mi tak nepachlo z ust, citim sa trapne..mam pocit, ze mi to aj zacina hnisat...porazi ma...dakujem ..:(

lyra

ja to uz nezvladnem, stale si usta vyplachujem repikom a florsalminom a nepomaha mi to, uz ma bolia aj ostatne zuby (asi sa mi posuvaju), ale aj ucho a hrdlo...v noci nespim, jem len ibuprofeny.....ked si umyvam zuby, placem..a moja zubarka ma stale volno....co mam robit????

lyra

ja som v 16tich mala strojcek, museli mi dve stvorky vytrhnut, a teraz uz mam tri osmicky , doteraz bolo vsetko ok, s prvymi dvoma neboli problemy, ale pri tejto tretej mam zapalene okolie, hnisa mi to trochu a zapacha z ust.. vyplachujem si usta repikom a davam si na to slaviu, ale uz uvazujem nad tym, ze pojdem zubarke, nech mi to vytrhne..a potom mesiac nebudem spavat, co ma to bude boliet

athena123

Ahoj, ja som mala tiez problemy s 8 ckami, ale kedze mam uzsky chrup nemali kam ist nemala som ich pokazene, ale dala som si ich vytrhnut a nemam problem s tym ze ich nemam.

RNG

Zober si normalny 3% peroxid z obchodu, zried cca 5 ku jednej(5 lyzic vody, jedna lyzica peroxidu.
Vyplachuj si s tym usta, drz v ustach aspon 1-2 minuty.
Viackrat denne.

wawa

cauko.. ja mam 18 a uz tri osmicky vonku.. no a teraz sa mi prediera ta posledna.. citim, ako sa prerezáva a tiez to nie je velmi prijemne.. no a zapach tiez trochu je, ale vzdy to zmizlo a ani to dlho netrvalo...
skus zajst do lekarne, nech ti tam poradia, popripade skus ustnu vodu..
drzim palce

lyra

dakujem..a nemusim ist teda zubarke dat si ho vytrhnut??a kde tie pripravky mozem kupit, v lekarni? a to si napr. ten peroxid mam naliat na zub- lebo to si neviem predstavit..