SOŠ Veterinárna Košice - Barca...Názor ?

Príspevok v téme: SOŠ Veterinárna Košice - Barca...Názor ?
milovnik222

Ahojte, chcem sa opýtať na túto školu kedže o nej snívam už od 5. ročníka ZŠ ...Čo mám očakávať, akí sú tam ľudia, žiaci , učitelia a náročnosť štúdia a prijímacích skúšok... Trošku sa bojím niektorých predmetov napríklad ANF - Anatómia a Fyziológia ale aj ZPL - základy praktickej latinčiny...Prosím o akýkoľvek názor...Ďakujem...

PS: a hlavne akí sú tam učitelia :D

najlepsie casy

Ahoooj,
tak môžem ti povedať, že som tam zažila najlepšie časy v mojom živote. Samozrejme nájdu sa aj takí učitelia, ktorí by tam nemuseli byť, ale to sa nájdu všade. Čo sa týka anatky a latiny, nemusíš sa báť , dá sa to naučiť. Tie rečičky, že je to tam brutálne ťažké som sa aj ja dosť napočúvala, a zvládla som to.. Tak ako to zvládli aj tí poslabši ...
Každopádne ti odporúčam túto školu už len z toho dôvodu, že tie praxe sú nie len o tom, že ich musíš mať ale aj o zážitkoch, a odporúčam ti aj Prax v zahraničí v treťom ročníku. Samozrejme musíš sa učiť aby ťa tam vybrali :) .. Keby že si mám vybrať ešte raz, vyberiem si znova SOS vet.Barca :) .. najlepšie roky najlepšie zážitky, aj ked kolektív v triede nebol taký užasný :) ..Maj sa pekne, a ak sa rozhodneš pre túto školu, pozdrav p.uč. Minovu :D..
PS: na prijímačkách z bioly a chemii ti stačí málo, berú každého