2 mesiace mi neprišla menštruácia

chimchim

Moja zlatá poradkyňa čísla 38. Dievča je vo veku absolútneho adolescenta, kedy menzes nezohráva žiadnu signalizáciu nejakého problému v tele, ak by sa nejaké problémy objavili, som si istá, že by sa spájali aj s ostatnými príznakmi, či už vonkajšími alebo vnútornými, ak by sa jednalo o poškodenie orgánu alebo celej sústavy.

poradim38

Moja krasna, toto nepis, ze to je jedno kedy pride a ze urcite pride....... pretoze nie kazda moze mat stastie ako ty, co urobis ked si toto precita tiez nejake dievca ktore nevie co ma robit moze mat kludne nejake vnutorne problemy, nepride jej menzes ale bude cakat lebo ty si napisala ze pridu............ zamysli sa.........

chimchim

Ja by som za lekárom nechodila. Máš trinásť, je absolútne normálne, že tvoja menštruácia neprichádza včas kvôli nerovnováhe hormónov. Ak ťa však trápi neobvyklý výtok, či iné príznaky, ktoré si predtým nezaznamenala, tak určite treba podstúpiť aj také vyšetrenie.

poradim

No mojenko...... k lekarovi by si ist mala urcite!!!!!! Takze sup za maminou a povedat jej o tom........ moze to byt hoci cim, ale to nevylucuje ze to nemusi byt vazne!!!............ cim skor pojdes za mamou a k lekarovi tak tym pre teba lepsie.......my urcite nevieme co ti presne moze byt cize to ti povie iba lekar ked ta prezrie a urobi vysetrenia........... no tieto zenske veci urcite nie je dobre zanedbavat......

Najčítanejšie články