V škole mnou opovrhujú.

Príspevok v téme: V škole mnou opovrhujú.
GabkaLabka

Mám 14, viem, že som celkom mladá aby som sem písala akúkoľvek tému, no nemám sa už kam obrátiť.
S mamou som sa už o tom bavila, no ona to nechce dovoliť. No pekne od začiatku.
Mňa v škole stále šikanovali, no našla som si pár dobrých kamarátok, no celkovo v triede sa necítim vítaná a už mi to povedali aj do očí, že ma tam nechcú. Vysmievajú sa mi pod. Ostrihala som si vlasy, ktoré som mala po pás nad lopatky a začala sa obliekať podobne ako oni, no nič nezabralo a ja neviem už čo s tým. Neviem, či to nie je tým, že rada čítam a učím a dobre. Jedno dievča z triedy mi povedalo, že tam nezapadám, že nikdy nedostanem prvý bozk, nebudem mať chalana, ani prvý vzťah, ani deti. Vysmievajú sa mi lebo mám pehy, jeden krivý očný zub, ale mám strojček na zuboch.
Chcela by som Vás poprosiť o radu, akoby som mohla mamu presvedčiť aby som prestúpila, aj keď už iba jeden rok budem chodiť sem na ZŠ. Aj ohľadom toho ako sa mám zmeniť budem vďačná. Prosím Vás, dajte mi radu. Za každú odpoveď dopredu ďakujem.

poradim38

Jooooj zlatinko moje....... tvoja mamka sa s tebou asi moc nerozprava co????? Zrejme nevie co ta trapi, alebo to nechce vediet???? To uz ja posudit nemozem, ale mam neter a ta isla na bilingvalnu obchodnu akademiu z 8 rocnika ZS, takze ak si nadana, ako pises tak sa rada ucis, mohlo by to byt nieco pre teba....... skus si pozriet na internete, ak by ta zobrali tak by to bolo fajn......... len neviem ci uz nie je neskoro kedze uz v juli mate prazdniny...........

swistica

Ak sa dobre ucis, mohla si ist na biligvalne gymnazium. Uz je vsak zrejme po primackach. Skoda, ze si to presvihla. Podla mna kvoli jednemu roku nema zmysel menit zakladnu skoku. To uz vydrzis. Spoluziakov neries. Kamaratov si mozes najst i v inej triede, na kruzku atd Ak by Ti robili psychicky alebo fyzicky zle, nech mama zajde za triednou ucitelkou.