Ťažké dýchanie a pocit odpadnutia

Príspevok v téme: Ťažké dýchanie a pocit odpadnutia
Dada618

Ahojte, potrebovala by som od vás nejakú radu alebo či sa niekedy niekto s týmto stretol...niekedy mi príde tak zle akoby som mala odpadnuť keď spozorním , cítim že sa mi zle dýcha a buší mi srdce...minule priatel spozoroval že mam nejaky vysoky tep a za minutu mi napočítal približne 90...na preventívnej som bola a výsledky ukázali že som zdravá ako ryba, nepijem často kávu možno raz za týžden a cigaretu si dám takisto max. 1 v týždni...niekedy sa tak zľaknem že začnem panikariť a ešte silnejšie mi začne bušiť srdce, môže to byť aj z toho že sa niekedy veľa najem a je mi ťažko?..ďakujem za vaše rady :)

poradim38

Kolko mas rokov??????? Moze to byt psychicke..... napriklad uzkostna porucha ..... dost to sedi...... ak sa ti to deje hocikedy tak si poloz otazku ci neprezivas nejake stresujuce obdobie, ak ano tak ubeeer ved svet sa nezruti.......... ak to bude pretrvavat tak smer psychiater..... urcite to neignoruj, praveze si to odsleduj........... je to mrcha, ja som ju mala ked som bola ocosi mladsia........ AD som odmietla......