Zahada ne-chudnutia

Príspevok v téme: Zahada ne-chudnutia
karinna

Dobry den, ahojte,

cely zivot som vegetarianka, prirodzene mi nechutia "nezdrave" jedla, no napriek tomu som zacala priberat.S priberanim som zacala cvicit, 3-4x tyzdenne vo fitku, skusala som kardio, silove treningy, nasadila som viac bielkovin v strave a zacala som priberat este viac. Roky som sa trapila...Bola som v koncoch, tak som navstivila vyzivovu poradkynu, pristupula na radikalnu dietu vo forme praskov(2xdenne,1x normale jedlo)-chcela som vediet, ci sa to pohne aspon kusok, ci to moje telo dokaze... a vysledok? bielkoviny zostali a tuky sli hore. za mesiac na "praskoch" , bez cvicenia. Je to mozne?? kde moze byt problem?! Dakujem a pekny den :-)

Zuzazuza

Zamerat sa na to, ze v istom obdobi bez zmeny v zivotosprave si zacala priberat. Tam niekde je povod priberania. Citila si aj nejake ine zmeny na sebe v tom case? Moze ist o znizenu cinnost stitnej zlazy, to je velmi casto pricina priberania bez zmeny v zivotosprave. Co este sa v tom case u teba zmenilo? Zanalyzuj si to casove obdobie. Pricinu hladaj tam.