Je toto správny jedálniček prosím?

Príspevok v téme: Je toto správny jedálniček prosím?
Jahodka123

Chcela by som par kg schudnut ale nespomalit si metabolizmus ani nic podobne. Aj ked sa snazim nejest sladke tak to velmi nejde :). Napr. Dnes som mala: ranajky: kefir s chia semiackami a este pri odchode z domu asi o 1h po 1. Ranajkach broskynu. Desiata: broskyna, raw tycinka (iba z datli kokosu a kakaa)
Obed: salat (rajciny, ladovy, uhorka..), s vyprazanym syrom a tatarkou (mohla som si odpustit) a potom este polku moravseho kolacu .... nemozem za to ze som rychlo hladna :/. Este budem vecerat a asi nejaky salat zo zahrady s mozarelou a popripade par mandli. Dakujem za odpovede. Schudnes s tymto jedalnicko nieco? + vecr polhodku cvicim a mavam 2krat tyzdenne tanecnu a 2krat tyzdenne telesnu + chodim cez vikend na 45 min. Plavat. Mam 163-5 cm (nwm kolko) a 48,9 kg viem ze to nie je vela ale mam strasne hrube stehna a zadok.

Zuzazuza

Fuuu, Ty si si riadne drasticke znizenie prijmu potravy nasadila. Nie majoneza, na ranajky nieco poriadne a tie broskyne, z toho musis byt hladna za pol hodiny. Podla mna velmi zly a dlhodobo neudrzatelny jedalnicek.

Defcon

Privela zeleniny a ovocia a primalo kalorii. Dodrzis taky jedalnicek dlhsiu dobu ? Ten syr by som zamenil za králika, kuracie prsia alebo nieco podobne.
Stravovat sa dietne neznamena byt hladny.

Jahodka123

Ja viem ale snazim sa len tak pozvolne a nechcem sa nejako extra obmedzovat len si chcem dokazat napr. Vybrat zdravsiu variantu ked mam tu moznost alebo sa nenapchavat len tak halabala