Tehotenstvo sanca??

Príspevok v téme: Tehotenstvo sanca??
Daddkaa

Ahojte, chcela by som sa opýtať či môžem cítiť príznaky už tyzden od pohl. Styku? Lebo uz tyzden mi je proste rano zle ale neblujem, som fajciar a zrazu ani fajcit nechcem, robila som si test a vyšiel negatívny no neviem čo sa so mnou deje...aj prsia ma bolia...a menzes mi mešká jeden deň...mozno sa peivelmi sledujem..ale bojím sa tehotná ešte nechcem byť, robim si výšku..

0vecka

Achjaj53 ay na to ye je to o nieco skor ... meratelne domacimi testami je to asi tzyden a pol po ... ale ten hormon je tam uy skor....

Achjaj53

Ja nechapem kde zeny chodia na tieto stupidne vymysly. Keby si si trosku o tom precitala tak by si zistila ze hormon ktory produkuje plod sa zacina tvorit az priblizne dva tyzdne po styku. Cize urcite nemozes mat priznaky. Iba si to vsugerujes. Bolest brucha, bolave prsia, zo stresu ti meska menzes. Co tak vydrzat tie dva tyzdne, urobit test a viem na "100%" ze nie som tehotna.

0vecka

jj den po tom si urcite tehotna nebola... den po tom este ani nemohlo vzniknut embryo ci jak sa to vola.. to sa aj tak musi potom este zahniezdit a az tam by sa cisto teoreticky mohlo nieco udiat...
podla mna si to namyslas

Daddkaa

Tak ja nechápem čo sa zrazu so mnou deje, možno priveľmi stresujem a domyslam si uz sama vsetko...alebo ja fakt neviem

Daddkaa

Test som si robila vcera a poh. Styk se mali 12.5
Ale zle mi boo uz den po pohl. Styku a trva to doteraz poste sa citim divne a dnes ma j prsia zacai boliet...