Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Zápal šľachy na ruke

Príspevok v téme: Zápal šľachy na ruke
Kikuska6913

Ahojte chcem sa poradiť s mojim problémom ma to byt zápal šľachy na ruke dávam vám aj obrázok tento stav som mala po sadre. Začalo to tak ze ma tam komár ustipol neviem ci to súvislý s tým ale mi to napuchlo ale neviem ci to bolo presne tam kde ten zápal je no a par dni po komárovy ma bolela ta ruka rozmýšľala som či mám ísť ku lekárovi tak som šla a dal mi sadru ani nepovedal co s tým mám doma som mala hrozne bolesti najhoršie sadra tlačila opuch sa zvecil išla som na pohotovosť oni s tým nemohli robiť nič a sadru mi dole nemohli dat išla som na druhý deň kde ma poslali na sono ruky tam mi zistili ze to mam podliate krvou v nutri ďalej ma poslali na cievne kde mi povedali ze tam v jeden ruke mam zápal a v druhej natiahnuté problém bol s tým ze vôbec neviem kde by som si mohla presilit ruky a už vôbec takto nepamätám si ze ani by som sa udrela.... Dali mi lieky aescin a masť vortaken potom ma začala aj druhá ruka bolieť a aj noha išla som obvodnej s tým ze ani kontrolu som nemala a ta ma bezodkladne poslala do nemocnici kde mi zobrali krv ze však výsledky sú dobré tam som na žiadne vyšetrenie nešla ruka ma ako tak prestala bolieť med som dosla s neminici som na to zabudla proste mi vypadlo ze je to ta ruka a pohádala som sa s priateľom zavrela som sa do kúpeľne on sa mi zažil otvoriť dvere a ja som ich drzala s tou rukou až potom mi to doplo keď ma zrazu začala bolieť a opcuhla opuch do rána zmyzol ale nie úplne ale ani keď som prišla s nemocnici som ho nemala úplne preč lieky užívam ale ruka ani po týždni neprešla a začne bolieť a znova viditeľné napuchla. Neviem co mam robiť pretože keď som o behala toľkých lekárov a aj tak na nič neprišli tak netuším... Preto si prosím radu. Mimochodom som brala aj ibalgin na bolesť ale s toho lieku mi bolo potom zle keď som tri krát užívala... Prvá fotka je keď mi dali dole sadru a druha je po tej hádke aktuálne to mam menej napuchnute ale na dotyk bolestivé veľmo ruku si nezaťažujem dneska ma však bolela