Ranné zvracanie

Príspevok v téme: Ranné zvracanie
Syoss-lu

Ahojte.
Tak pred dvoma týždňami som začala mať problém zo žalúdkom. Nesmierne bolesti. Grcanie a hnačka bolo na dennom poriadku. Podstúpila som sono, krvné testy, gastro ale všetko bolo úplne v poriadku. Niesom tehotná.Skoro nič som do seba nevedela dostať. Predpísali mi tabletky. Od tohoto pondelka je to troška lepšie. Ràno je pre mňa najhoršie , zobudím sa skoro ráno. Nadrapuje ma na záchode ale nič so mňa nejde. Keď sa zobudím mám divný pocit že mám aj tlak divný a chveje so mnou. Ale už nezaspím! Cez deň sa to akosi upokojí! Už mám chuť sa aj najesť. Zaspávam normálne. A ráno zasa to isté. Už neviem čo mám robiť! Prosím Vás poraďte mi!!! Ďakujem

Erinko

l.Odber krvi / krvný obraz , amylázy, pečenové testy,CRP/
2.Ultrazvuk /pečen , žlčník , pankreas/
3.gastroskopia

naivkasprosta

Napada ma len, ci neuzivas nejake vyzivove doplnky (neuzivala si dlhsie pred nastupom problemov s vracanim), ci si sa nepredavkovala niecim. Nepijes privela cviklovej stavy? Nepredavkovala si sa zelezom? Nepredavkovala si sa selenom? Neberies vyzivove doplnky so selenom? Ine vyzivove doplnky? Alebo ci si brala vyzivove doplnky nejake, skus ich vysadit, ak si brala. Malo by to pomoct.