Kvalitné granule

Príspevok v téme: Kvalitné granule
Great_Dane

Dobrý deň, plánujeme si domov priniesť šteniatko nemeckej dogy a rád by som si prečítal Vaše názory akými granulami je vhodné šteniatko takto veľkého vzrastu kŕmiť aby neboli problémy pri raste.
Pôvodne som chcel kŕmiť BARFom avšak nemám s tým skúsenosti a bojím sa aby som toho viac nepokazil ako pomohol nevhodnými pomermi.

Vopred ďakujem za odpovede a rady

Milok

vyberala podla zloženia, povodu, vitaminov a mineralov v samotných granulkách a vybrala som dobre. Niekto zase kupujem podla rasy psa. Je to rozne

taterka val

tiež sa prikláňam k brit, okrem toho od nich kupujeme aj doplnky či pamlsky a to aj pre psa aj mačku, objednavame z ich eshopu

novegranule

odporúčam Bodreek, su to nove granule, slovensky vyrobca, super kvalitne zlozenie, vysoky podiel mäsa, zelenina, ovocie, vitaminy...
3kg - 11,99€
20kg- 59,90

amelianov1117

Ja nedam na tieto dopustit krmivo-brit. cz/cs/produkty/psi?brand=215556-brit-care-lamb-rice-gluten-free hlavne, ze su gluten free

gran

psom granule ničia zuby a zaťažujú trávenie ;) poraď sa aj s viacerými zverolekármi ktorý svoju profesiu berú vážne a nie tými čo majú čakáreň plnú prospektov o kvalitných granulkách

gran

a teraz sa vy granulaci zamyslite akeho pôvodu su psy a co im je prirodzena strava... surove maso a burina, chodi niekto krmit do lesa vlky granulami ?